Херсонес - Форос - Лівадія (1день)

 

Виїзд з міста Черкаси.

Володимирський собор- православний храм на територии Херсонеса Таврійського (території Гагарінського району Севастополя).Володимирський собор у Херсонесі символізує прихід християнства в Київську Русь і саме хрещення Русі князем Володимиром у 988 році. Для створення такого знаменитого проекту запросили архітектора Давида Грімма. У створенні проекту Володимирського собору брав участь і архітектор М. Ю. Арнольд, який і запропонував побудувати храм у візантійському стилі.

Фороська церква (Церква Вознесіння Христова) - церква над селищем Форос, побудована на обривчастій кручі - Червоній скелі. Висота церкви над рівнем моря складає 427 метрів. Пам'ятка російської архітектури кінця ХІХ століття, належить до симферопольської єпархії УПЦ Московського патріархату.

Церква була зведена у 1892 році за проектом академіка Чагіна у Візантійському стилі на гроші чайного магната Кузнєцова, який мав чайні плантації на Цейлоні. Вона була побудована у пам'ять про події 17 жовтня 1888 року на станції Боркі Курсько-Харківської залізниці, де сталася аварія поїзду царської родини. Олександр ІІІ і його близькі друзі вціліли. На честь цієї події в усій Росії проводилися молебні подяки і зводилися церкви. Вважається, що з боку Кузнєцова ця церква була відкупними, оскільки розведення і продаж чаю вважалися монополією царської родини. Тоді зображення церкви на скелі стало торговельним знаком на бляшанках з кращим в імперії чаєм.

Хрестовоздвиженська домова церква родини Романових у Лівадіїпобудована в 1863 році дружиною Царя-Визволителя Олександра II імператрицею Марією Олександрівною, людиною глибокої віри і високої моральності. Як правило, всі будинкові церкви найвищих осіб освячувалися або в їх честь небесних покровителів або в честь радісних подій з життя Церкви. Марія Олександрівна спитала у правлячого тоді Святійшого Синоди право освятити цей невеликий затишний храм на честь особливо шанованого нею двунадесятого православного свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Виїзд до м.Черкаси.

Приїзд до м.Черкаси.

Вартість: 10 осіб – 700 грн.

Вартість 15 осіб – 500 грн.

У вартість входить: проїзд згідно маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страховка.

     У вартість не входить: харчування, особисті витрати.