Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

Програма відвідування Святої землі

7 днів, 7 ночей

 Київ - Тель Авів 20:10 23:10 (рейс PS 777)

 Тель Авів - Києві 14:15 Київська 17:30 (рейс PS 776)

 

Понеділок:

Страсний Седмиці, Зустріч в аеропорту Бен-Гуріон о 23:10.

Переїзд до Віфлеєму. Розміщення в готелі. Легка вечеря. Ночівля.

 

Вівторок:

Страсний Седмиці, Сніданок. Віфлеєм. Храм Різдва Христового. Поле Пастухов Хеврон (по можливості) Єрихон Річка Йордан (Західний берег) Монастир св. Герасима Йорданського Повернення в готель. Вечеря і ночівля.

 

Середовище:

Літургія Передосвячених Дарів у Церкві Різдва. Сніданок у готелі. Оливкова гора. - Спасо-Вознесенський російський монастир. "Стопочка" - Місце Вознесіння Господа. Ейн-Карем. -Горненскій православний жіночий монастир Повернення в готель. Вечеря і ночівля.

 

Четвер:

09:00 - Храм Воскресенія.Чін обмивання Ніг. Поклоніння Гробу Господнього. Пісний ланч в Старому місті Єрусалиму. Гора Сіон. Світлиця Тайної вечері, де напередодні арешту Спаситель вперше здійснює таїнство Євхаристії. Тут же в день п'ятидесятниці було зішестя Духа Святого на апостолів. Храм Успіння Пресвятої Богородиці. Гробниця царя Давида. Панорама Храмової Гори. Чергування Святих Страстей Господніх. Повернення в готель. Вечеря і ночівля.

 

П'ятниця:

Сніданок у готелі. Гефсиманія. Гробниця Пресвятої Богородиці. Гетсиманський сад. -Церква Всіх націй - сучасна церква, побудована на місці стародавнього візантійського храму в пам'ять моління про Чашу Господа перед арештом і хресними стражданнями. Вифезда Овчія купіль, в одному з притворів якої Спаситель зцілив - розслабленого-церква Різдва Пресвятої Богородиці. На цьому місці за переказами стояло житло праведних Іоакима і Анни, батьків Святої Діви Марії. 10:00 - Хресна дорога. Віа Долороса (Дорога Скорботи) - шлях, по якому йшов Спаситель до місця Своєї Хресної смерті. За православною традицією, 14:00 - Свято-Троїцький Собор Руської духовної місії. Винос Святої Плащаниці. Повернення в готель. Вечеря 02: 00- Чин Поховання в Свято-Троїцький Собор Руської духовної місії. Хресний хід з плащаницею. Божественна Літургія. Повернення в готель. Ночівля.

 

Субота:

Сніданок. Виїзд в Старе місто Єрусалиму (час буде уточнено) 10:30 - Відкриття дверей Храму Воскесенья. Очікування Сходження Благодатного вогню. Повернення в готель. Вечеря. 00:00 - Великоднє Богослужіння в Єрусалимі За вибором: У Храмі Гробу Господнього або в Троїцькому соборі РДМ Повернення в готель. Пасхальноее розговіння. Ночівля.

 

Воскресіння:

Великдень. Сніданок. Звільнення готелю. Гора Фавор Галілейське море. На його берегах Господь обрав своїх учнів з числа рибалок, закликав їх до апостольського служіння. Тут же Він проповідував, створив безліч чудес і з'явився апостолам після Свого Воскресіння. Назарет. Церква Архангела Гавриїла при джерелі Діви Марії. Церква Благовіщення над будинком, де проживало Святе Сімейство Кана Галилейська. Церква на честь Першого чудотворення на шлюбному бенкеті. Розселення в готелі в Назареті. Вечеря. Ночівля.

 

Понеділок:

7:00 Сніданок. Звільнення готелю Виїзд о 07:30 Лод (9:30)-церква св. Георгія АБО Яффо -Монстирь св. Тавіфи 10:30 - виїзд в аеропорт Виліт 14:15

 

Організатор поїздки залишає за собою право вносити зміни в програму і змінювати черговість надання послуг без зміни їх загального обсягу.

 

У вартість пакету входить:

авіапереліт в обидва боки;

проживання в готелі класу *** - ****;

харчування - сніданок і вечеря;

трансфер автобусом на протязі всього туру;

послуги російськомовного гіда протягом всього туру;

медична страховка.

 

Додатково, після проходження паспортного контролю в аеропорту Бен-Гуріона при посадці в автобус !!!! одноразовим платежем в 50$, оплачуються: все вхідні квитки згідно з програмою; чайові водієві і гідові; таксі на гору Фавор.

 

УВАГА !!!! Паломницька служба не несе відповідальності за труднощі, які можуть виникнути під час проходження перевірок в аеропорту «Бен-Гуріон», а також за недопущення паломника на територію держави Ізраїль з боку відповідних органів (прикордонної, митної, міграційної служб і т. П.).