Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

Санаторій «Хмільник»

Розташування: Хмільник – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України та Європи. Знаходиться на південному заході Вінницької області, в 67 км від Вінниці. Місто Хмільник розташоване у чашовидній улоговині на невеликому острові, що утворюється двома рукавами Південного Бугу. Клімат - помірно-теплий, м’який, без різких коливань температури, за санітарно-гігієнічними нормами відповідає так званій "зоні комфорту".

Детальніше...

Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"

Розташування: до міста прилягає масив змішаного лісу. Саме в цій  території розташований санаторій ЦВКС «Хмільник» на 450 ліжок, який відноситься до бальнеологічних санаторіїв і основним лікувальним фактором якого є природна радонова вода. Озеро, дендропарк, ліс, достатньо озоноване повітря створюють сприятливий лікувальний мікроклімат, що підвищує ефективність бальнеологічного лікування та кліматотерапію.

Детальніше...

Санаторій «Поділля»

           Розташування: знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи. Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душею, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров'я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Детальніше...

ДП Клінічний санаторій «Хмільник»

             Розташування: санаторій "Хмільник" знаходиться у змішаному віковому лісі зі своєрідним мікрокліматом, недалеко від міста Хмільника Вінницької області. На сьогодні це найзначніший санаторій курорту з прекрасно розвинутою інфраструктурою лікувальної   справи.

Детальніше...