Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

САНАТОРІЙ „ЛАВАНДА”

Санаторій розташований в центрі курортної зони біля ресторану «Каштан» та навпроти загальнокурортного  палацу культури.  

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ПРОЛІСОК” (Матері і дитини)

Розташування: в південній частині міста поряд з лісовим озером в красивій лісопарковій зоні. Санаторій призначений для розміщення батьків з дітьми(від 4-17 років). Це сучасний санаторний комплекс на 500 місць, в склад якого входять спальний корпус, лікувальна база та їдальня.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ДНІСТЕР”

Це  один з найкращих лікувально-оздоровчих закладів м. Моршина, що одночасно приймає більш ніж 600 відпочиваючих.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ”

Санаторій розташований в центральній частині міста, лікувальна база санаторію включає діагностичний центр та терапевтичне відділення. Усі процедури проводяться у загально курортній водолікарні. Санаторій рекомендується для відпочинку у осінньо-зимовий та весняний період. Це один з наймолодших санаторіїв курорту.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „МОРШИНСЬКИЙ”

 

Санаторій має чудову інфраструктуру та знаходиться безпосередньо біля бювету мінеральних вод та загальнокурортної водолікарні, дуже близько до центру міста, палацу культури та лісового озера. Це сучасний санаторний комплекс із зразковою гостинністю і першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами і сучасним медичним устаткуванням, що забезпечує комфортний відпочинок і повноцінне санаторно-курортне лікування.

Детальніше...