Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

База відпочинку «Кобзар»

Розташування: приватна міні-база відпочинку «Кобзар» розташована на самому березі Азовського моря в Генічеську. Рекомендуємо для сімейного відпочинку. 

Детальніше...

 Пансіонат «Енергія», Арабатська стрілка              

Розташування: пансіонат знаходиться на Арабатській стрілці, 9,3 га що озеленює декоративними деревами, чагарниками, квітниками, обширний дендропарк.

Детальніше...

 База відпочинку «Генгорка», с. Генгорка, Арабатська стрілка             

Розташування: Арабатська Стрілка, с.Генгорка. Територія бази озеленена та доглянута. 

Детальніше...

Пансіонат «Альбатрос», Новотрадне

Розташування: пансіонат Новоотрадного «Альбатрос», знаходиться приблизно в 30 км від Керчі та 55 км від Феодосії. Пансіонат Новоотрадного «Альбатрос», являє собою велику територію, оточену зеленими газонами з клумбами квітів, багаторічними деревами, фонтаном і літнім майданчиком.

Детальніше...

Пансіонат «Хатинка», Соляне

Розташування: пансіонат розташований в заповідній зоні на території Арабатського заповідника, територія в 2005 році визнана найекологічніше чистим місцем в Криму - в 30 км. від Феодосії, далеко від міської метушні. Цю територію називають місцем трьох морів: Азовського, Чорного і озера Сиваш.

Детальніше...

Пансіонат «Садиба Пушкіних»

Розташування: пансіонат «Садиба Пушкіних» розташований на березі Азовського моря (в 70 метрах від пляжу) в Східному Криму - м. Щолкіне, на відстані 60 км від Керчі та 50 км від Феодосії в мальовничому місці. Чисте повітря, південне сонце, піщані пляжі і тепле ласкаве море створюють сприятливі умови для відпочинку.

Детальніше...

Пансіонат "Будиночок біля моря"

Розташування: приватний пансіонат "Будиночок біля моря" розташований в селищі Семенівка, недалеко від Щолкіно і мису Казантип. Неглибоке море, піщані пляжі і дно дозволять Вам зробити свій вибір на користь відпочинку на Азовському морі, зокрема, на мисі "Казантип". З'єднання морський, гірничої та степової зони сприятливо впливає на здоров'я людей, особливо дітей. Вміст у воді блакитної глини і багатьох корисних речовин, сприятливо для шкіри.

Детальніше...

       Котеджі «Валерія», Щолкіно

Розташування: котедж розташований на узбережжі Азовського моря в м. Щолкіно, в 400 м від пляжу в мальовничій місцевості. Тиха, спокійна обстановка, багато зелені, тихо грає музика, послуги бару - все сприяє вашому повноцінному комфортному відпочинку.

Детальніше...

      Міні-пансіонат «Семенівка», Щолкіне

Розташування: міні-пансіонат розташований на березі Азовського моря (25 м до моря) з піщаним пляжем в курортному містечу Щолкіне.

Детальніше...

 Готель «Бриз», Щолкіно

Розташування: готель «Бриз» знаходиться на березі Азовського моря в курортному містечку Щолкіно. До пляжу 5 хв. Ходьби.

Детальніше...

 База відпочинку «Острівець», Білосарайська коса

Розташування: база відпочину розташована на Білосарайській косі. База  забезпечує повноцінний сімейний відпочинок.

Детальніше...

 

Туристичний комплекс «Турист», Маріуполь

Розташування: туристичний комплекс "Турист" знаходиться в курортній зоні Приморського району.

Детальніше...

База відпочинку «Хвиля», Мелекіно

Розташування: база відпочинку "Хвиля" з власним пляжем займає 3,2 Га прибережної території і знаходиться в самому центрі курорту Мелекіно на Азовському морі. Знаходиться в 15 км від м. Маріуполя.

Детальніше...

Пансіонат "Самсон", смт. Нова Ялта

Розташування:недалеко від Маріуполя, в селищі Нова Ялта на березі бухти тарань, обмеженою Білосарайської косою розташований пансіонат «Самсон».

Детальніше...

 

База відпочинку «Лазур», Сідове

Розташування: база відпочинку «Лазур» розташована на Азовському узбережжі в селищі Сєдове Новоазовського району Донецької області в 50 км на схід від міста Маріуполя.

Детальніше...

Приватний пансіонат «Пристань», Урзуф

Розташування: приватний пансіонат «Пристань», знаходиться в курортному селищі Урзуф, недалеко від моря.

Детальніше...

 Пансіонат "Урзуф", смт. Урзуф

Розташування: пансіонат "Урзуф" знаходиться в шестистах метрах від узбережжя Азовського моря

Детальніше...

Пансіонат «Лукомор'я», смт. Урзуф

Розташування: пансіонат «Лукомор'я» в Урзуфі розташовується в екологічно сприятливому регіоні Донбасу. Крім того, пансіонат вдало розташований відносно основних розваг селища. У дворі пансіонату Лукомор'я в Урзуфі панує домашня атмосфера.

Детальніше...

Міні-пансіонат «Зелений дворик», Юріївка

Розташування: міні-пансіонат знаходиться в 145 км від Донецька та 40 км від маріуполя в курортному селищі Юріївка. Територія потопає в зелені.

Детальніше...

Сімейний готель "Набережна-13", Юріївка

 

Розташування: готель розташований в екологічно чистій зоні відпочинку, курортного селища Юр'ївка, в двох хвилинах ходьби від пляжу.

Детальніше...

Пансіонат «Зміна», Юріївка

Розташування: пансіонат "Зміна"  розташований в екологічно чистій курортній зоні відпочинку. Неглибоке тепле море, піщаний пляж і упорядкована територія - ідеальні для відпочинку з дітьми.

Детальніше...

База відпочинку «Софія», Бердянськ

Розташування: база відпочинку "Софія" розташована в мальовничому заповідному куточку на узбережжі Азова, практично на шпилі далекої Бердянської Коси. Це благодатне місце для сімейного відпочинку і відпочинку з друзями. Унікальні можливості оздоровлення створені самою природою.

Детальніше...

Пансіонат «Агарський мис», м. Бердянськ

Розташування: пансіонат Агарський мис розташований в м. Бердянськ, в середній частині Бердянської коси - найбільшої коси в Азовському морі. Ось і виходить, що з одного боку від пансіонату - море, а з іншого - Бердянська затока.

Детальніше...

 База відпочинку «Дружба», смт. Кирилівка            

Розташування: смт. Кирилівка, коса Пересип.Територія: велика, добре озеленена, доглянута.

Детальніше...

База відпочинку « Троянда», Кирилівка            

Розташування: база відпочинку «Троянда»  розташована на узбережжі Азовського моря, смт. Кирилівка, на косі "Пересип". База для сімейного відпочинку. 

Детальніше...

Пансіонат "Дорожник", Приморськ

Розташування: на березі відкритого Азовського моря, поряд з державним заповідником Обіточна коса.

Детальніше...

Пансіонат «Райдуга», Приморськ

Розташування: приватний пансіонат «Райдуга» знаходиться в центрі Приморська.

Детальніше...

База відпочинку «Червона гвоздика», Приморськ

Адреса: Запорізька область, Приморський район, сел. Набережне, вул. Ковпака 1.

* Інформацію та ціни запитувати у менеджера.

Пансіонат "Коктебель", Курортне

Розташування: пансіонат "Коктебель" знаходиться в с.Курортное, Крим, на березі Азовського моря. Курортне (Мама Російська) розташоване в північній частині Керченського півострова в 16 км від Керчі. Це ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми на Азовському морі: морська вода тепла, чиста, прогрівається швидко, дно моря пологе, пляжі піщані, на видаленні від берега є піщані мілини, що зручно при купанні дітей.

Детальніше...

б/в «Полісянка»

База відпочинку "ПОЛІСЯНКА" - комфортне місце для сімей і навіть великих компаній. База знаходиться на початку Федотової коси між морем і лиманом з лікувальними грязями. В 200 м. від бази знаходиться санаторій "Кирилівка", де можна пройти курсове лікування. Лікувальне повітря і природа у поєднанні з комфортом єврокотеджів і зручним розташуванням бази - все це додасть Вашому відпочинку неповторний та приємний відтінок. А ще база відпочинку "ПОЛІСЯНКА" знаходитьсямайже в самому центрі культурно - розважальних заходів Кирилівки: новий Аквапарк "Острів скарбів", кафе, бари, розважальний комплекс, маса атракціонів, дискотек!

Детальніше...