Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

Приватний пансіонат Первоцвіт

Розташування: Це пансіонат з домашньою атмосферою, якісним обслуговуванням та смачною кухнею. Тут Вам запропонують різноманітні послуги: від організації семінарів і конференцій до організації рафтінга по гірських річках Карпат і інших екстремальних пригод. Через територію пансіонату протікає річка Прут, на березі якої є облаштоване місце для купання і засмагання. Це хороше поєднання ціни та якості! 

Детальніше...

Клуб-готель Яремче

Розташування: відпочинковий комплекс є одним з найкращих в Карпатах. Збудований у 1989 році та повністю реконструйований у 2005році. Особливістю готелю є поєднання місцевого колоритного гуцулського стилю та сучасних технологій в дизайні внутрішніх приміщень і номерів. Готель розташований в мальовничому куточку Яремче, неподалік від водоспаду Пробій та ринку народних промислів, на колишній території турбази «Гуцульщина». 

Детальніше...

Готельний комплекс Водоспад

Розташування: в мальовничому куточку Івано-Франківщини в місті Яремча.

Детальніше...

Готель Станіславський

Розташування: готель категорії 3* розташований у мальовничому куточку м.Яремче, за 500 м від водоспаду «Пробій».  Готель збудовано у 2006 році. Рекомендуємо для елітного відпочинку.

Детальніше...

База відпочинку Карпати

Одна з найбільших баз відпочинку даного регіону з прекрасно розвиненою інфраструктурою. Краса гірських краєвидів, чисте, наповнене ароматом та свіжістю повітря в поєднанні з лікувальними властивостями – все це створює прекрасні умови для повноцінного відпочинку та оздоровлення, а наявність кількох конференц-залів дає можливість  повноцінно попрацювати.

Детальніше...