Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

Пансіонат Славський

Розташування: один з найбільших пансіонатів Славського (одночасно може прийняти 120 осіб) з власною оздоровчою базою, єдиний у Карпатах пропонує обслуговування по системі „Allinclusive”.

Детальніше...

Пансіон Альпійський двір

Розташування: пансіон "Альпійський двір" побудований в 2007 р. в стилі "альпійське шалє" і розташований в екологічно чистій місцевості, на схилі гори на висоті 674 м/н.р.м. з дивовижним краєвидом на смт. Славське, особливо у вечірній час, та в ста метрах від верхньої опори гірськолижного витяга "Політехнік". Безпосередньо з готелю можна побачити всі гірськолижні витяги смт. Славське: на заході – гора Тростян, на півночі – витяги Варшавка і Політехнік, на півдні – гора Погар і далі Захар Беркут.

Детальніше...

Готельний комплекс Перлина Карпат

Розташування: це найбільш відомий готельний комплекс регіону  (працює з 1987 року) з добре розвиненою інфраструктурою. Він здивує Вас гармонійним поєднанням сучасного інтер’єру та давніх карпатських традицій. Готель не тільки сприяє відпочинкові, але й дає змогу плідно попрацювати.

Детальніше...

Відпочинковий комплекс Ліліана

Розташування: відпочинковий комплекс „Ліліана” розташований при в”їзді в Славське навпроти підйомників Політех, ФМІ.

Детальніше...

 База відпочинку Царинка

Розташування: база розташована на березі річки Рожаночка, в кількох кілометрах від села Нижня Рожанка, недалеко від гірськолижного курорту Славське. «Царинка» по-гуцульське означає «галявина», «лужок». Введена в дію 12 грудня 2004р. Затишне розташування, комфортні номери, прекрасна природа, свіже гірське повітря і тиша сприяють ефективному відпочинку.

Детальніше...

База відпочинку Морозко

Розташування: триповерховий корпус готелю розташований поряд з вокзалом, базаром, поштою. На території бази є власна автостоянка. Територія бази цілодобово охороняється.На першому поверсі знаходиться кафе-бар, а також сауна з контрасним басейном, душем, роздягальнею і кімнатою відпочинку. Є також спеціальна кімната для сушки гірськолижного спорядження. На третьому поверсі розташована більярдна з барною стійкою, м'якими меблями і телевізором.

Детальніше...