Профілактично – оздоровчий комплекс  

«Дорожник» 

Стрілкове, Херсонська обл.

 

Виїзди на море

21:00

червень

липень

серпень

вересень

20, 27

04, 11, 18, 25

01, 08, 15, 22, 29

?

Стрілкове – саме південне місце Херсонської області. Глибоке море, пологий вхід, невеликий потік туристів роблять  курорт  зорієнтований  на  пляжний  сімейний  відпочинок.  Родзинкою  є  термальне  йодо-бромне джерело, гліцеринове та солоне озеро, яке входить до комплексу «Арабатські терми».

Профілактично – оздоровчий комплекс “Дорожник” розташований на першій береговій лінії найчистішого і теплого Азовського моря в селищі Стрілкове.

Розміщення та номери: в номерах стандарт, що знаходяться в двоповерховому корпусі та номерах економ що розміщенні в  окремій  будівлі  типу  вагончик.  На  території  є  WiFi.  Для  максимального  комфорту  відпочиваючих  в пансіонаті встановлений 6-ти метровий відкритий басейн з шезлонгами. В пансіонаті діє прополісно-восковий інгаляторій. Дуже корисно для відвідування тим, у кого є проблеми з дихальними шляхами, різні хронічні захворювання, позитивно впливає на нервову систему, органи травлення, шкірний покрив, а також оздоровлює весь організм в цілому 

Категорія  номерів: 2-х  та  3-х  місний  номер  стандарт.  Укомплектований  комплектом  меблів  (шафа,  стіл, стільці, приліжкові тумбочки), ліжка, електрочайник, холодильник, телевізор, кондиціонер. 2-х, 3-х місний номер економ: окремий будиночок, зручності на вулиці в окремій будівлі, гарячий душ і туалети змивні, в плитці з умивальниками. В номері ліжка, телевізор із супутниковим ТБ, холодильник, приліжкові тумбочки, вішалка для одягу, кондиціонер. Поруч з номером розташована мангал та альтанка для відпочинку.

Неподаліксафарі парк, де зібрано понад 100 видів тварин і птахів, луна парки, аквапарк, дельфінарій.

Харчуванняє кухня для самостійного приготування їжі, посуд потрібно брати з собою. Також працює столова.

Вартість туру:  

Категорія номерів

Червень, Липень, Серпень

2х місні номери стандарт

3500

3х місні номери стандарт

3000

2х місні номери економ

2950

3х місні номери економ

2450

!Примітка: вартість путівки вказана станом на 17.06.2021 і може змінитись.

У вартість входить : проживання (7 діб), проїзд автобусом, супровід, страхування.