Санаторій «Гірська Тиса»

Розташування: санаторій «Гірська Тиса» і село Кваси, в якому він знаходиться, розташовані в унікальному живописному куточку Українських Карпат, в самому серці Європейського континенту, на висоті 560 метрів над рівнем моря в безпечному віддаленні від зон, схильних до повеней. Село Кваси Рахівського району Закарпатської області розкинулося по обидві сторони річки Чорна Тиса на відстані 14 км від районного центру Рахова і в 26 км від географічного центру Європи.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ЛАВАНДА”

Санаторій розташований в центрі курортної зони біля ресторану «Каштан» та навпроти загальнокурортного  палацу культури.  

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ПРОЛІСОК” (Матері і дитини)

Розташування: в південній частині міста поряд з лісовим озером в красивій лісопарковій зоні. Санаторій призначений для розміщення батьків з дітьми(від 4-17 років). Це сучасний санаторний комплекс на 500 місць, в склад якого входять спальний корпус, лікувальна база та їдальня.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ДНІСТЕР”

Це  один з найкращих лікувально-оздоровчих закладів м. Моршина, що одночасно приймає більш ніж 600 відпочиваючих.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ”

Санаторій розташований в центральній частині міста, лікувальна база санаторію включає діагностичний центр та терапевтичне відділення. Усі процедури проводяться у загально курортній водолікарні. Санаторій рекомендується для відпочинку у осінньо-зимовий та весняний період. Це один з наймолодших санаторіїв курорту.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „МОРШИНСЬКИЙ”

 

Санаторій має чудову інфраструктуру та знаходиться безпосередньо біля бювету мінеральних вод та загальнокурортної водолікарні, дуже близько до центру міста, палацу культури та лісового озера. Це сучасний санаторний комплекс із зразковою гостинністю і першокласним рівнем сервісу, високопрофесійними медичними кадрами і сучасним медичним устаткуванням, що забезпечує комфортний відпочинок і повноцінне санаторно-курортне лікування.

Детальніше...

Санаторій «Трускавець»

Розташування: Трускавець розташований на живописній рівнині в передгір'ях Карпат на висоті 260-410 м над рівнем моря, оточений горбами з різноманітною рослинністю. Клімат курорту помірно континентальний.

Детальніше...

Санаторії „ТРУСКАВЕЦЬКУРОРТ”

Санаторій "Рубін", "Кристал", „Алмаз”, „Янтар” – збудовані в сучасному стилі, багатоповерхові коплекси.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „КАРПАТИ”

Розташування: знаходиться в озелененій зоні Трускавця, орієнтовно в 10 хв ходу від центру міста біля водосховища.

Детальніше...

САНАТОРІЙ „ЖЕНЕВА”

Санаторій розміщений поблизу бювету мінеральних вод у старовинному парку, закладеному ще 200 років тому австрійськими лікарями. Комфортабельний та сучасний санаторій із затишними номерами, укомплектованими усім необхідним для відпочинку та лікування. Це єдиний санаторій, який працює по системі „Все включено”.

Детальніше...

РІКСОС ПРИКАРПАТТЯ

Фешенебельний відпочинок для вибагливих клієнтів. Краса українських Карпат поєднується з досконалим турецьким сервісом. Тут Ви зможете не лише відпочити від шуму та метушні великого міста, але й приділити увагу своєму здоров’ю.

Детальніше...

Медичний реабілітаційний центр ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ

Розташування: в мальовничому куточку Трускавця.                                                   

 

Детальніше...

Санаторій ВЕСНА

Санаторій "Весна" – збудований в сучасному стилі,9 поверховий комплекс, розрахований на прийом 286 відпочиваючих.

Детальніше...

Туристично-оздоровчий комплекс „ЗЕЛЕНИЙ БІР”

           Розташування: знаходиться на висоті630 метрів над рівнем моря. Поблизу Зеленого Бору знаходяться два джерела типу Нафтуся №25 та №26, які рекомендують вживати при хронічних пієлонефритах, циститах, гепатитах, холангітах, холециститах, після операції на нирки, сечокам'яних хворобах. Содова мінеральна вода призначається для лікування захворювань шлунка і кишечника. За допомогою залізистих вод досягається значний ефект у лікуванні променевої хвороби.

Детальніше...

Санаторій "Східницькі Карпати"

Розташування: серед мальовничого гірського ландшафту.

Детальніше...

Готельний комплекс з лікувально-оздоровчими функціями «Три сини і донька»

Розташування: комплекс з лікувально-оздоровчими функціями був відкритий у травні 2007 року . Готельний комплекс побудований у класичному стилі з елементами готики. Це 49 номерів різного рівня й комфорту, ресторан з 3-х разовим харчуванням, бар, VІP-зала, 2 басейни: дитячий і дорос   лий з морською водою, зустрічною хвилею й гідромасажем, солярій, сауна, тренажерний зал з інструктором. І, безумовно, головна складова готельний комплексу "ТРИ СИНИ" - медичний центр "Владо" із сучасним медичним обладнанням і кваліфікованим персоналом.

Детальніше...

Спелеоцентр Солотвино

(відпочинковий комплекс "Рибник")

Розташування:на березі приватного озера, за 40 км від Центру Європи та 120 км від відомого гірськолижного курорту „Буковель”, неподалік від румунського кордону.

Детальніше...

"Солені озера"- в Солотвино ТзОВ Палсір

Заснована в 1997р. і являється однією з найперших баз відпочинку розташованих на солених озерах. Перед Вами відкривається чудовий краєвид на озера із цілющою солоною водою. Концентрація солі у воді складає 300 г/л. Вода містить галофільні мікроорганізми, які під дією ультрафіолету виробляють галородопсин, що має лікувальні властивості при шкірних захворюваннях, зокрема псоріаз, також позитивний ефект спостерігається при деяких видах дерматитів. В озері наявні грязі, які є аналогічними лікувальним грязям Одеси та Криму, що використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Детальніше...

Санаторій «Хмільник»

Розташування: Хмільник – один з найвідоміших бальнеологічних курортів України та Європи. Знаходиться на південному заході Вінницької області, в 67 км від Вінниці. Місто Хмільник розташоване у чашовидній улоговині на невеликому острові, що утворюється двома рукавами Південного Бугу. Клімат - помірно-теплий, м’який, без різких коливань температури, за санітарно-гігієнічними нормами відповідає так званій "зоні комфорту".

Детальніше...

Центральний військовий клінічний санаторій "Хмільник"

Розташування: до міста прилягає масив змішаного лісу. Саме в цій  території розташований санаторій ЦВКС «Хмільник» на 450 ліжок, який відноситься до бальнеологічних санаторіїв і основним лікувальним фактором якого є природна радонова вода. Озеро, дендропарк, ліс, достатньо озоноване повітря створюють сприятливий лікувальний мікроклімат, що підвищує ефективність бальнеологічного лікування та кліматотерапію.

Детальніше...

Санаторій «Поділля»

           Розташування: знаходиться у лісовому масиві, більшу частину якого займають хвойні породи дерев. Площа лісопарку — 10 га. На сьогодні це один із найзначніших і найвідоміших курортів з чудово розвиненою інфраструктурою лікувальної справи. Саме тут, у тиші густого лісу, можна повноцінно відпочити і душею, і тілом, а ті відпочиваючі, які бажають покращити стан свого здоров'я, зможуть належним чином оцінити протизапальні та заспокійливі властивості радонових ванн.

Детальніше...

ДП Клінічний санаторій «Хмільник»

             Розташування: санаторій "Хмільник" знаходиться у змішаному віковому лісі зі своєрідним мікрокліматом, недалеко від міста Хмільника Вінницької області. На сьогодні це найзначніший санаторій курорту з прекрасно розвинутою інфраструктурою лікувальної   справи.

Детальніше...

      Санаторій «Лісова пісня»

Розташування: у прадавньому лісі Шацького національного природного парку, на березі озера пісочне розташований волинський обласний санаторій «Лісова пісня». Розміщення санаторію в екологічно чистій зоні (найближчі промислові центри розташовані на відстані 100 км) створює чудові умови для оздоровлення. Чисте лісове повітря та джерельна вода озера Пісочне з великим вмістом срібла та гліцерину приваблюють туристів з усіх куточків України.

Детальніше...

      Санаторій «Полтава»

Розташування: санаторій «Полтава» знаходиться в центрі курорту Миргород на добре упорядкованій і озелененої території поруч з річкою Хорол. Санаторій Полтава розміщується в новому висотному будинку, збудованому за спеціальним проектом. Цікаві просторові та дизайнерські рішення об'єднують в один ансамбль спальний корпус, їдальню і кіноконцертний зал, що дозволяє створити неповторну атмосферу для відпочинку. Поблизу знаходиться бювет з питною мінеральною водою.У санаторії Полтава функціонують відділення реабілітації для хворих, що перенесли операції на шлунку та жовчному міхурі у ранньому післяопераційному періоді та для хворих, що перенесли інфаркт міокарда.

Детальніше...

Санаторій «Аквадар»

Розташування: санаторій «Аквадар» – найсучасніша радонова здравниця. На території закладу є своя радонова свердловина, вода яка з успіхом використовується в лікувальній практиці.

Детальніше...