Санаторій «Гірська Тиса»

Розташування: санаторій «Гірська Тиса» і село Кваси, в якому він знаходиться, розташовані в унікальному живописному куточку Українських Карпат, в самому серці Європейського континенту, на висоті 560 метрів над рівнем моря в безпечному віддаленні від зон, схильних до повеней. Село Кваси Рахівського району Закарпатської області розкинулося по обидві сторони річки Чорна Тиса на відстані 14 км від районного центру Рахова і в 26 км від географічного центру Європи.

Розміщення: в п'ятиповерховому спальному корпусі, розрахованому на 248 місць, пропонуються комфортабельні одномісні та двомісні номери з усіма зручностями, однокімнатні і двокімнатні номери для проживання всією сім'єю. Кожен номер обладнаний необхідними меблями, телевізором (супутникове ТБ), санвузлом з душовою кабіною; у кожному номері - окремий балкон, а у номерах підвищеної комфортності є також холодильник.

Харчування: у їдальні гостей санаторію «Гірська Тиса» обслуговують офіціанти. Розроблений спеціальний дієтичний раціон 3-х разового харчування, рекомендованого при захворюваннях опорно-рухового апарату.

Лікувальна база: у двоповерховому лікувальному корпусі санаторію функціонує сучасний комплекс для ефективного лікування і оздоровлення органів опорно-рухового апарату. Лікувальна база включає водоозокеритолікарня, фізіотерапевтичне відділення, кабінети масажу, ЛФК, тренажерний зал. На першому поверсі лікувального корпусу знаходиться ванно-душове відділення, кабінет гідроколонотерапії, кабінет масажу, кабінет функціональної діагностики, маніпуляційний кабінет, кімната релаксації і кабінет первинного медогляду. На другому поверсі розташовуються відділення озокеритових процедур, гідромасажу і фізіотерапії, фітобар, а також кабінет голкорефлексотерапії і масажний кабінет.

Спеціалізація: сучасна лікувальна база санаторію "Гірська Тиса", в поєднанні з унікальною мінеральною водою, неповторними кліматичними і природними умовами, дозволяє ефективно проводити лікування захворювань (порушень) опорно-рухового апарату і периферичної нервової системи.

Методи лікування: апаратна фізіотерапія, апітерапія, бальнеотерапія, біоровіталізація,  гідроколонотерапія, гідротерапія, гірудотерапія, голкорефлексотерапія, інфрачервона терапія, кінетотерапія, кліматотерапія,  комп’ютерна тракція, косметологія, лікувальний масаж, мезотерапія, озокеритотерапія, озонотерапія,  сокотерапія,  фітотерапія.

Лікувальна вода: гловним лікувальним чинником санаторію є унікальна мінеральна вода Горнотісянского родовища, що добувається з власної артезіанської свердловини. Це вода за складом слабоуглекіслая, миш'яковиста, малої мінералізації, хлоридно-гідрокарбонатно-кальцієво-натрієва, холодна з підвищеним вмістом метаборної кислоти. Вода санаторію «Гірська Тиса» - єдина природна мінеральна миш'яковиста вода в Україні. Вона має неповторний склад цінних мікроелементів і має унікальні цілющі властивості, що вигідно відрізняють її від аналогів.

Розрахункова година: виїзд – 11.00, заїзд – 12.00

Адреса: Закарпатська область, Рахівський район,  с. Кваси.