Санаторій «Полтава»

Розташування: санаторій «Полтава» знаходиться в центрі курорту Миргород на добре упорядкованій і озелененої території поруч з річкою Хорол. Санаторій Полтава розміщується в новому висотному будинку, збудованому за спеціальним проектом. Цікаві просторові та дизайнерські рішення об'єднують в один ансамбль спальний корпус, їдальню і кіноконцертний зал, що дозволяє створити неповторну атмосферу для відпочинку. Поблизу знаходиться бювет з питною мінеральною водою.У санаторії Полтава функціонують відділення реабілітації для хворих, що перенесли операції на шлунку та жовчному міхурі у ранньому післяопераційному періоді та для хворих, що перенесли інфаркт міокарда.

Розміщення: санаторій «Полтава» являє собою 7-поверховий будинок, що складається з спального корпусу, їдальні, кіноконцертний зал. Номерний фонд: 448 місць.

Стандарт: 1-кімнатний номер двомісного або одномісного розміщення я з однією або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, ванна кімната (душ, туалет, умивальник), балкон.

Покращений: 1-кімнатний номер після ремонту двомісного або одномісного розміщення з однією або двома односпальними ліжками. У номері: телевізор, ванна кімната (душ, туалет, умивальник), балкон.

Люкс стандарт 2-кімнатний кат. А: 2-кімнатний номер після ремонту двомісного розміщення, що складається зі спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м'який куточок з диваном, телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник), балкон.

Люкс покращений 2-кімнатний кат. А: 2-кімнатний номер після ремонту двомісного розміщення, що складається зі спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м'який куточок з диваном, телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник), балкон.

Люкс підвищеної комфортності 2-кімнатний кат. А: 2-кімнатний просторий номер після ремонту двомісного розміщення, що складається зі спальні з двоспальним ліжком та вітальні. У номері: м'який куточок з диваном, телевізор, холодильник, ванна кімната (душ, туалет, умивальник), балкон.

Харчування: в тариф розміщення включено 3-х разове дієтичне харчування по системі «замовлене меню». Лікарі санаторію Полтава складають спеціальні види дієт, які благотворно впливають на протікання лікувального процесу, виключаючи з раціону або обмежуючи продукти, які негативно впливають на хворий організм. Для хворих, потерпілих при ліквідації аварії на ЧАЕС видається додаткове харчування.

Інфраструктура: власний кювет, палац культури на 1020 місць, музей Історії, кафе, відділення банку, сауна, спортивні майданчики, дитячі майданчики, доріжки лікувальної дозованої ходьби, тенісний корт, лікувальний пляж, човнова станція, автостоянка. У санаторії Полтава до послуг гостей: дієтична їдальня, зал лікувальної фізкультури, кабінети фізіотерапії, лікувального масажу, інгаляцій, терапевтичної стоматології. Працює зубопротезна лабораторія, перукарня, пошта і міжміський телефонний зв'язок.

Гірськолижне катання Корчак, Полтавська обл. Гірськолижна база «Корчак» - база олімпійського резерву України - розташована в ярах біля села Стасі в 20 км від Полтави на території спортивно-оздоровчого комплексу «Диканька». Є система штучного засніження схилів. Відстань до курорту - по автомобільній трасі T1710 - 99 км, по автомобільній трасі E40/M03 - 120 км. Скіпенс, м. Полтава. Гірськолижний клуб «Скіпенс» розташований біля Полтавського технічного університету в м. Полтава. Траса одна велика, протяжністю 320 м. Підйомник - один, бугельний (350 м). Відстань до курорту - по автомобільній трасі T1710 - 115 км, по автомобільній трасі E40/M03 - 104 км. Сорочин Яр, м. Полтава. Сучасна гірськолижна база, центр активного зимового відпочинку. Тут можна покататися на гірських лижах, сноуборді, ковзанах, санках, відвідати спеціально підготовлену тюбінг-трасу. Справжню зиму забезпечують за допомогою снігових гармат. Траси - дві, траси по 300 м кожна. Підйомники - 2 бугельних (по 260 м кожен) і 1 дитячий (180 м). Відстань до курорту - по автомобільній трасі T1710 - 115 км, по автомобільній трасі E40/M03 - 104 км.

Відділення санаторію «Полтава»:

1. Реабілітаційне відділення хворих, які перенесли операцію на шлунку та 12-палої кишці.

2. Реабілітаційне відділення для хворих, які перенесли інфаркт міокарда.

3. Реабілітаційне відділення для лікування хворих на гіпертонічну хворобу.

4. Профільне відділення по лікуванню захворювань опорно-рухового апарату.

Профіль лікування в санаторії «Полтава»:хронічний гастрит із секреторною недостатністю і порушенням моторно-евакуаторної функції шлунку поза фазою загострення. Функціональні захворювання шлунку з порушенням моторно-евакуаторної функції без явищ вираженого гастриту.  Хронічний коліт і ентероколіт різної етіології, крім стенізуючої, туберкульозної, виразкової, бацилярних, амебної форм поза фазою загострення. Функціональні захворювання кишечника з порушенням моторно-евакуаторної функції.  Хронічні захворювання печінки і жовчних шляхів різної етіології, гепатит, холецистит, ангіохоліт без схильності до частих загострень, без явищ жовтухи і при нормальних ШОЕ і лейкоцитозі. Дискінезія жовчних шляхів і жовчного міхура.  Супутні захворювання органів опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи, гінекологічні.

Методи лікування в санаторії «Полтава»:

1. Лікувальне харчування.

2. Миргородська мінеральна вода усередину, зовнішньо у вигляді ванн, лікувальних душів, підводного душу-масажу, а також інгаляцій, сліпих зондувань, промивань кишечника, гінекологічних зрошень.

3. Торфогрязелікування у вигляді загальних і місцевих грязьових аплікацій, електрогрязелікування, ректальних і вагінальних грязевих тампонів, грязьові ванни.

4. Різні методики апаратної фізіотерапії.

5. Лікувальна фізкультура та механотерапія.

6. Кліматолікування.

Розрахункова година: час заїзду в 08:00 (перша послуга - сніданок), час виїзду до 08:00 (без сніданку).

Адреса: Україна, Полтавська область, м. Миргород, вул. Гоголя 112.