"Солені озера"- в Солотвино ТзОВ Палсір

Заснована в 1997р. і являється однією з найперших баз відпочинку розташованих на солених озерах. Перед Вами відкривається чудовий краєвид на озера із цілющою солоною водою. Концентрація солі у воді складає 300 г/л. Вода містить галофільні мікроорганізми, які під дією ультрафіолету виробляють галородопсин, що має лікувальні властивості при шкірних захворюваннях, зокрема псоріаз, також позитивний ефект спостерігається при деяких видах дерматитів. В озері наявні грязі, які є аналогічними лікувальним грязям Одеси та Криму, що використовуються для лікування захворювань опорно-рухового апарату.

Харчування: за домовленістю на місці.

Розміщення: на території бази розміщені 9 2-х поверхових будинків, без зручностей, (4місця знизу і 2місця зверху), а для охочих відпочити зі зручностями 2 будинки-люкс та готель на 10 люкс номерів із всіма зручностями (душ, туалет, холодильник, супутникове телебачення).

Інфраструктура: для любителів відпочинку просто неба у власних палатках - існують відведені для цього місця. Також на території бази розташовані 2 душі з холодною та гарячою водою. Присутні також бар та кухня, де завжди готові пригостити Вас різними напоями та домашніми стравами. Родзинкою бази являються басейни із солоною водою, один з яких містить "джакузі”, а для найменших відпочиваючих невеличка дитяча галявина, та надувні гірки які не залишать малечу байдужою.

Адреса: Закарпатська обл., Тячівський р-н., смт. Солотвино вул. Озерна 39, база відпочинку “Солені озера” ТзОВ “ПАЛСІР”.