Санаторій «Лісова пісня»

Розташування: у прадавньому лісі Шацького національного природного парку, на березі озера пісочне розташований волинський обласний санаторій «Лісова пісня». Розміщення санаторію в екологічно чистій зоні (найближчі промислові центри розташовані на відстані 100 км) створює чудові умови для оздоровлення. Чисте лісове повітря та джерельна вода озера Пісочне з великим вмістом срібла та гліцерину приваблюють туристів з усіх куточків України.

Розміщення: санаторій розраховано на 420 місць. На відпочиваючих чекають майже 200 номерів (люксові дво- та тримісні (з євроремонтом), напівлюксові одно- та двомісні, двомісні та тримісні з усіма зручностями).

Харчування: їдальня санаторію, яка надає чотирьохразове дієтичне харчування, розрахована на 480 посадочних місць. Кафе-бар санаторію, де пропонують харчування на замовлення, розраховане на 100 посадочних місць.

Лікування: у санаторії проводиться реабілітація відпочиваючих із захворюваннями серцево-судинної системи. Лікують тут також захворювання: шлунково-кишкового тракту; органів дихання; опорно-рухового апарату; хребта (не туберкульозного характеру); нервової периферичної системи; ендокринної системи; шкіри; стоматологічні захворювання тощо.

Методи лікування: комплексна фітотерапія з використанням екологічно чистої місцевої фіто сировини та цілющого меду – це фітованни, фіточаї, фітоаплікацій, фітоінгаляції індивідуальні, чотирьохкамерні фітованни, фітогальванотерапія, кисневі фітококтейлі, кишкові та гінекологічні фітозрошення. Важливою є низка і таких лікувальних факторів: мінеральна вода «Моршинська», душі, масаж ручний та підводний, масаж апаратом «Релакс», комплекс фізіотерапевтичного лікування, озокерит, спелеотерапія, лазеротерапія, підводне скелетне витягнення, лікувально-фізкультурний комплекс, механотерапія, аромотерапія, сауна. У санаторії постійно проваджуються прогресивні лікувальні методи – гідроколонотерапія, сауно терапія. Є косметичний салон, кімната психологічного розвантаження. Санаторій «Лісова пісня» має сучасну діагностичну та лікувальну апаратуру. Для уточнення діагнозу та оцінки ефективності лікувального процесу тут проводяться клінічні, біохімічні та імунологічні дослідження, працюють кабінети УЗД, функціональної діагностики, ректороскопії, радіоактивного обстеження. Консультативний прийом проводять такі лікарі: гінеколог, мануальний терапевт, рефлексотерапевт, гомеопат, фітотерапевт, психолог.

Інфраструктура: кафе, впорядковані спортивні майданчики – волейбольні, футбольні, баскетбольні, а ще тенісний корт, настільний теніс, більярд та тренажерний зал.  Для любителів читання працює бібліотека, з книжковим фондом близько 7 тисяч, а для тих, хто любить дивитися фільми, щодня гостинно відчиняє двері кіновідеозал. У танцювальному залі та на літньому танцмайданчику постійно проводиться дитячі дискотеки та вечори відпочинку для дорослих, а ще концерти з участю народного ансамблю «Лісова пісня». Гості санаторію мають чудову можливість побувати на багатьох екскурсіях (піші-екскурсії) зокрема по території Шацького природного національного парку, до якого належать 32 озера, у тому числі найбільше з прісних озер – Світязь, відвідати музей-садибу Лесі Українки в селі Колодяжному Ковельського району, резиденцію волинських князів «Зимна вода» у силі Зимному Володимир-Волинького району, замок Любарта в Луцьку та краєзнавчий чи історичний музей (самостійно).

Адреса: Волинська область, Шацький район, с. Гаївка, вул. Пісочна 6.