Санаторії „ТРУСКАВЕЦЬКУРОРТ”

Санаторій "Рубін", "Кристал", „Алмаз”, „Янтар” – збудовані в сучасному стилі, багатоповерхові коплекси.

Розташування: в мальовничій частині Трускавця поблизу лікувально-оздоровчої бази, бювету № 2 і ділового центру міста. Одночасно санаторії можуть прийняти до 860 гостей кожний. Санаторій «Весна» приймає до 500 осіб. Діють гастроентерологічне, урологічне, а також відділення „Матері і дитини”, що приймають дітей разом з батьками.

Розміщення: в двомісних номерах з ТВ в холі та на поверсі, в одномісних і двомісних двокімнатних апартаментах з ТВ і холодильником в номері. У всіх номерах є санвузли.

Харчування: повний пансіон („шведський стіл”, ресторанне або звичайне меню на вибір).       

Лікування: комплексне санаторно-курортне лікування включає: озокеритотерапію, використання різноманітних ванн, в т.ч. і мінеральних, вуглекислих, промивання товстого кишечника, гінекологічних зрошень, гідромасажу десен. Також широко використовується апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, дієтотерапія. Діагностика, різноманітні лабораторні дослідження, високоякісні консультації вітчизняних спеціалістів.

Інфраструктура: продаж квитків на потяги, кіоск періодичної літератури, бібліотека, таксофони, лекційний зал, екскурсїї, масажні кабінети, конференц-зал на 150 місць, кафе-бар, зал лікувальної фізкультури, косметичний кабінет, волейбольний майданчик, дискотека, доступ до мережі Інтернет, умови для розміщення інвалідів, пральня, солярій, перукарня.

Розрахунковий час: 12.00, виїзд до 10.00 ранку.

При заїзді з 12.00 до 24.00 проводиться оплата у розмірі проживання за 1 добу.

При заїзді з 00.00 до 09.00 – проводиться оплата у розмірі ? вартості проживання за добу.

При заїзді з 10.00 до 24.00 – проводиться оплата у розмірі ? вартості проживання за добу.

Адреса: вул. Суховоля 60, м. Трускавець.