САНАТОРІЙ „ПЕРЛИНА ПРИКАРПАТТЯ”

Санаторій розташований в центральній частині міста, лікувальна база санаторію включає діагностичний центр та терапевтичне відділення. Усі процедури проводяться у загально курортній водолікарні. Санаторій рекомендується для відпочинку у осінньо-зимовий та весняний період. Це один з наймолодших санаторіїв курорту.

Розташування: в лісопарковій зоні в 100м від бювету мінеральних вод та Бальнеолікарні, в 40м від Лікувально-діагностичного центру.

Розміщення: санаторій має два корпуси №1 (6 поверхів, є ліфт) та №2 (адміністративний , 4 поверхи, є ліфт), що розташовані поруч.

-1-, 2-місні «економ плюс», в номерах ремонт середньої якості, санвузол,  душ, ТВ.

-1-, 2-місні 1-но кімнатні покращені номери після ремонту, в номерах склопакети, балкон, 1 або 2 окремі ліжка, м’які меблі, душ, санвузол, нова сантехніка, ТВ, холодильник, праска, чайний посуд (посуд для кави), електрочайник.

-2-місні 2-кімнатні люкси покращені з сучасним євроремонтом, склопакетами, балконами; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

Харчування: 3 разове дієтичне у власній їдальні, яка знаходиться поруч з корпусами в 15м. Клієнти отримують триразове та п'ятиразове дієтичне харчування побудоване за системою попереднього замовлення. Є можливість отримати консультацію дієтолога. Можлива індивідуальна корекція раціону за призначенням лікуючого лікаря. В їдальні функціонують зали стандартного та покращеного харчування.

Лікування: послуги та процедури, які надають в санаторії: мікроклізми, масаж, маніпуляційні процедури. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі. В санаторії Перлина Прикарпаття створено спеціалізовані реабілітаційні відділення для лікування кишечника - "Кишковий центр" (хронічні коліти, колостази, синдром подразненого кишечника, функціональні захворювання товстої кишки) та оздоровлення вагітних жінок.

Сервіс: тренажерний зал, неподалік є тенісний корт,

Розрахунковий час: 24.00

Адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. 100-річчя курорту Моршин, 5.  

Ціни уточнюйте у менеджера: 067-28-60-932, 063-537-83-30