САНАТОРІЙ „ЛАВАНДА”

Санаторій розташований в центрі курортної зони біля ресторану «Каштан» та навпроти загальнокурортного  палацу культури.  

Розташування: в центральній частині курорту, 500м від бювету мінеральних вод та бальнеогрязелікарні, де проходять всі процедури та 150м від Лікувально-діагностичного центру.

Розміщення: в одному 7-поверховому корпусі (є два ліфти), розрахований на обслуговування 380 відпочиваючих.

-1-, 2-місні номери «економ плюс», в номерах ремонт середньої якості, санвузол, душ, ТВ, холодильник.

-1-кімнатний 1-місний «стандарт», номер після ремонту з балконом, півтораспальне або два 1-но спальні ліжка, м’які меблі, душ, ТВ, холодильник, чайний посуд (посуд для кави), електрочайник, столовий посуд.

1-місні 2-кімнатні люкси стандарти; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна або душ, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

-2-місні 2-кімнатні люкси покращені з сучасним євроремонтом, склопакетами, балконами; в номері одне широке або два окремі ліжка, м’які меблі, ванна, біде, нова сантехніка, ТВ, холодильник, набір для прасування, чайний сервіз (набір для кави на 6 персон), столовий посуд, електрочайник. В номері може розміститися до 4 чоловік.

Харчування: 3 або 5 разове дієтичне у власній їдальні, яка розміщена на першому поверсі санаторію. Для покращення якості обслуговування введено меню-замовлення. Страви готуються відповідно до меню-замовлень за раціонами. Застосовуються розвантажувальні дні та зигзаги. Введено "євросніданки" для хворих в стадії стійкої ремісії. Клієнт має змогу отримати консультацію дієтолога.

В їдальні організована заказна система харчування, на всі види дієт розроблено 7-ми денні сезонні меню.

Дієта №1: при хронічному гастриті з підвищеною кислотністю, та виразковій хворобі шлунку.

Дієта №2: при хронічному холецеститі, ентериті, коліті.

Дєта №5: при хронічному гастриті з секреторною недостатністю, дискінезії жовчовивідних шляхів, хронічному гепатиті поза загостренням, цирозі печінки поза її недостатністю.

Дієта №5П: при хронічному панкриатиті, та при хронічних захворюваннях шлунка з підвищеною кислотністю.

Дієта №8 і 9: при захворюваннях внаслідок порушення обміну речовин, цукровому діабеті, ожирінні І та ІІ ступенів.

Дієта №15: як перехідна дієта до звичайного харчування в період видужання та після лікувальних дієт.

Лікування: в санаторії функціонують: 2 гастроентерологічні відділення та лікувально-діагностичні кабінети: ендоскопії, ультразвукової діагностики, лабораторії, рентген-кабінети, стоматологічний кабінет фізіотерапії, голкорефлексотерапії, фітотерапії, лікувальної фізкультури, психотерапії, масажний кабінет. Цілодобово працює кабінет чергової медсестри, в якому при необхідності надається невідкладна медична допомога. Обстеження і лікувальні процедури клієнти отримують у Лікувально-діагностичному центрі та Бальнеолікарні, мінеральну воду п'ють у бюветі.

В санаторії Лаванда функціонує спеціалізоване реабілітаційне відділення для хворих на захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів (залишкові явища вірусного гепатиту в неактивній фазі при нормальних показниках рівня тканинних ферментів в крові та функціональних проб печінки, захворювання печінки, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів в фазі ремісії чи нестійкої ремісії з ознаками залишкової активності процесу.

Інфраструктура: спортивний зал, більярд та настільний теніс, конференц-зал, бар. пункт обміну валют, аптека, танцювальний зал, екскурсійне бюро, Wi-Fi на першому поверсі.

Адреса: Львівська обл., Стрийський р-н, м. Моршин, вул. І. Франка, 33 А.

Ціни уточнюйте у менеджера: 067-28-60-932, 063-537-83-30.