Санаторій ВЕСНА

Санаторій "Весна" – збудований в сучасному стилі,9 поверховий комплекс, розрахований на прийом 286 відпочиваючих.

 

Розташування: в самому центрі Трускавця, поблизу лікувально-оздоровчої бази, бювету №1.

Розміщення: в двомісних номерах з ТВ в холі та на поверсі, в одномісних і двомісних двокімнатних апартаментах з ТВ і холодильником в номері. У всіх номерах є санвузли.

Харчування: повний пансіон („шведський стіл”, ресторанне або звичайне меню на вибір). Різниця між видами харчування полягає в системі обслуговування і асортименті продуктів. по бажанню, кожен гість може придбати путівку з підвищеною категорією харчування. Доплата між видами харчування складає 21 і 30 грн. * Харчування при розміщенні в номерах «економ» стандартне в санаторії «Весна».

Лікування: обслуговування в новому ультрасучасному реабілітаційно-діагностичному SPA центрі «МЕД Палас». Обладнаний за останнім словом медичної техніки і  SPA–індустрії, новий центр пропонує обслуговування в атмосфері 4**** комфорту. Центр розміщується неподалік санаторію «Весна».

Комплексне санаторно-курортне лікування включає: озокеритотерапію, використання різноманітних ванн, в т.ч. і мінеральних, вуглекислих, промивання товстого кишечника, гінекологічних зрошень, гідромасажу десен. Також широко використовується апаратна фізіотерапія, лікувальна фізкультура, масаж, дієтотерапія. Діагностика, різноманітні лабораторні дослідження, високоякісні консультації вітчизняних спеціалістів.

Інфраструктура: продаж квитків на потяги, кіоск періодичної літератури, бібліотека, таксофони, лекційний зал, екскурсїї, масажні кабінети, конференц-зал на 150 місць, кафе-бар, зал лікувальної фізкультури, косметичний кабінет, волейбольний майданчик, дискотека, доступ до мережі Інтернет, умови для розміщення інвалідів, пральня, солярій, перукарня.

Розрахунковий час: 12.00, виїзд до 10.00 ранку.

Адреса:  вул. Суховоля, 33, м. Трускавець.