Болгарія!

 

Виїзди з Черкас в суботу о 19:00

червень

липень

серпень

19  26

3, 10, 17, 24, 31

    7, 14, 21, 29

Виїзд з Болгарії у неділю о 13:00

1 день. 18:30 Збір туристів в Черкасах біля офісу компанії.

18:45 Посадка в автобус, виїзд до Болгарії.

21:00 Зупинка в Кропивницького. Посадка туристів з Кропивницького, а також прибулих трансфером з Кременчука та Олександрії.

23:30 Зупинка в Миколаєві. Посадка туристів.

 

2 день. 15:00 Оріентіровчное час прибуття в Обзор, поселення в готель. Відпочинок на морі, знайомство з курортом. Огляд - мальовничий і чарівний шматок чорноморського узбережжя. З одного боку курорт захищає від холодних вітрів гірський хребет, по схилу якого в долину біжать гірські водоспади. З іншого боку курорт оточений хвойними лісами, що забезпечують свіже повітря, а по узбережжю на кілька кілометрів тягнеться шикарний піщаний пляж. Все це робить Огляд одним з найчистіших екологічних курортів Чорного моря. Огляд - невеликий, але дуже привабливий курорт для сімейного відпочинку. Основними об'єктами розміщення в Огляді є приватні пансіонати, гостьові дама і апартаменти. У курорту зручне географічне месторасполпоженіе, він знаходиться посередині між двома великими туристичними центрами - Бургасом і Варною. Незважаючи на відносно невеликі розміри курорту, тут є все для приємного і безтурботного відпочинку - магазини, ринок зі свіжими овочами та фруктами, бари і ресторани, нічні дискотеки, парки розваг, різноманітні водні атракціони.

 

3 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо відвідати екскурсію "Несебр плюс фольклорний вечір в" Болгарському селі "(38 євро). Розташований на скелястому півострові Чорного моря, Несебр є одним з найдавніших міст Європи, його історія обчислюється трьома тисячами років. Сліди минулих епох тут помітні всюди: кріпосна стіна, церкви, старе місто з будівлями епохи болгарського Відродження. з 1956 року Несебр оголошений містом-музеєм, а з 1983 року включений в список об'єктів світової спадщини ЮНЕСКО. Відвідування етнографічного комплексу "Болгарське село", знайомство з побутом і національним фольклором болгар. Вечеря з національними стравами та напоями (вино з бочок без обмеження), фольклорний спектакаль, балканське шоу, нестинарські танці на вугіллі. Повернення в Огляд.

 

4 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо відвідати екскурсію "Скельний монастир Аладжа - ботанічний сад в Балчику - резиденція королеви Марії - дегустація болгарських вин" (28 євро). Монастир Аладжа - найвідоміший скельний монастир Болгарії. Перші примітивні келії тут з'явилися ще в IV столітті, а в ХІІ столітті вже був створений сам монастир, в якому жили монахи-відлюдники. Монастир видовбані у вапняковій скелі висотою 40 метрів і розташований на двох ярусах. Верхній ярус це природна скельна ніша, в якій розташована каплиця і звідки відкривається приголомшлива панорама морського узбережжя. Переїзд в Балчик, відвідування ботанічного саду. За кількістю видів рослин сад займає друге місце в Європі. Сучасна територія саду була літньою резиденцією румунської королеви Марії Единбурзької, внучки королеви Великобританії - Вікторії. Королева назвала свою резиденцію "Тихе гніздо". Сам палац невеликий і скромний, його архітектура об'єднує європейські та мусульманські мотиви. У 1955 році на території колишньої резиденції заснований ботанічний сад. Колекція саду обширна і різноманітна: екзотичні секвої, романтичні магнолії і лілії, олівцеві дерева, гігантські кактуси і маса іншого пишноти. На території саду знаходяться два винних льохи, де можна абсолютно безкоштовно продегустувати і при бажанні купити ексклюзивні сорти вина. Повернення в Огляд.

 

5 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо екскурсію в Стамбул (68 євро). Оглядова екскурсія по місту з відвіданням основних визначних пам'яток: римський іподром, німецький фонтан, собор святої Софії, Блакитна мечеть, Палац Топ Гапи, хаммам Хюррем Султан. Вільний час. Продовження екскурсійної програми - прогулянка по Босфорському затоки на катері. Шлях катера проходить під півторакілометровій підвісним мостом, що з'єднує Європу та Азію, на берегах яких розташувалися середньовічні фортеці, палаци, літні резиденції султанів. Відвідування православного кафедрального собору святого Георгія, який із 1601 року є резиденцією Вселенського патріарха. Підйом по канатній дорозі на одну з кращих оглядових майданчиків Стамбула - пагорб П'єр Лоті. Фотографії на пам'ять, повернення в Огляд.Селище Залізний порт розташований на березі Чорного моря в 70 км від Херсона. Залізний порт славиться прекрасним піщаним пляжем, чистим морем і добре розвиненою інфраструктурою. Пляж обладнаний навісами, шезлонгами і душами з прісною водою. Уздовж узбережжя працюють кілька парків атракціонів з безліччю каруселей. На пляжі відмінний аквапарк і безліч надувних гірок вздовж усього узбережжя. Любителям активного відпочинку пропонується безліч пляжних розваг - від катання на «бананах» і «шайбах» до польотів на парашуті. На набережній знаходяться пункти швидкого харчування, бари, кафе і нічні клуби.

6 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо відвідати екскурсію "Озеро Цонев - Диво та й годі Скелі - фортеця овечої - Варна" (28 євро). Озеро Цонев - третє за величиною штучне озеро в Болгарії. На мальовничому первозданному березі озера розташований унікальний природний феномен - Диво та й годі Скелі. Химерної форми скелі утворилися в результаті дії вітру і води на м'які ізвестніковие скелі. Диво та й годі Скелі складаються з трьох масивів, в яких є тунелі і печери, тому феномен природи можна побачити не тільки зовні, але і зсередини. Далі шлях лежить в містечко Провадия, розташований біля підніжжя фортеці овечої. Як-ніби спеціально, природа створила тут на неприступних прямовисних скелях широкі кам'яні плато. Стародавні римляни знали толк в побудові міст, вони будували їх високо в горах. У середні століття болгари використовували римське спадщина - добудували кам'яні стіни, вартові вежі, підвісні мости, словом побудували неприступну фортецю. Переїзд в Варну, по дорозі зупинка біля феномена природи - Кам'яний Ліс. Тут прямо з землі «ростуть» дивовижні кам'яні стовпи химерних форм. Згідно гіпотезам вчених, ліс утворився мільйони років тому, коли це місце було морським дном. Прогулянка по центру Варни: кафедральний собор Успіння Святої Богородиці (1886 г.), вірменська церква св. Саркиса (1844 г.), римські терми, Приморський парк. Повернення в Огляд.

 

7 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо відвідати екскурсію "Жеравна - Слівен - дегустація вин ТМ" Карнобат "(38 євро). Розташоване на висоті 640 метрів над рівнем моря село Жеравна славиться розкішною навколишнього його природою і дерев'яним зодчеством епохи болгарського Відродження. Більшість будинків в селі побудовано саме в цей період і оголошені пам'ятками культури. Розташована в селі церква святого Миколая (1834 г.) славиться колекцією унікальних ікон, у дворі церкви - джерело з цілющою водою. А ще Жеравна славиться своїми килимами з оригінальними візерунками, які тут тчуть з незапам'ятних часів. Прогулявшись по вуличках, можна зустріти майстринь, які продають ці килими або майстрів, які вистругують з дерева предмети домашего побуту. Відвідування природного парку "Сині скелі", який височить на скельному масиві над містом Слівен. Спуск в місто на канатній дорозі. прогулянка центром міста, вільний час. Відвідування винного підвалу ТМ "Карнобат", ЕКСКО рсія і дегустація вин. Повернення в Огляд.

 

8 день. Відпочинок на морі.

У вільний час за додаткову плату пропонуємо відвідати екскурсію "Созополь - замок" Закоханий в вітер "- дегустація Поморійського вин" (28 євро). Заснований в VI столітті до нашої ери на березі Чорного моря місто Аполону був зруйнований римлянами через п'ять століть. Ще п'ять століть знадобилося на те, щоб сюди повернулися люди, заснували місто і назвали його Созополь, що дослівно перекладається як "порятунок". Сьогодні в стародавньому місті багато яскравих пам'яток, які залишилися від попередніх поколінь: незвичайна архітектура, церкви, природні феномени і музейні експозиції. У декількох кілометрах від Созополя знаходиться селище Равадиново, де силами місцевого ентузіаста побудований замок, який нібито зійшов до нас зі сторінок казок про лицарів і королів. На території замку є на що подивитися. У невеликому ставку граціозно плавають білі і чорні лебеді, поруч розташувалася невелика церква, кам'яні і дерев'яні скульптури, картинна галерея, винний льох. Відвідування одного з кращих винних підвалів виноробного краю - Поморіє. Історія краю та виробництва вина в ньому, дегустація вин і можливість купити вподобані сорти. Повернення в Огляд.

 

9 день. Відпочинок на морі.

12:00 Звільнення номерів. Виїзд в Україну.

 

10 день.

4:00 Орієнтовний час прибуття до Миколаєва.

6:00 Орієнтовний час прибуття в Кропивницький.

 

8:00 Орієнтовний час прибуття до Черкас. 

 

Вартість туру:

готель

дорослі

діти до 12 років

з двома дорослими

на основному місці

діти до 12 років

з двома дорослими

на додатковому ліжку

Зелений рай

6550 грн.

5050 грн.

 

Лазур

6550 грн.

5050 грн.

4550 грн.

Морські бря

6550 грн.

5050 грн.

 

У вартість входить: проїзд автобусом туристичного класу за маршрутом Україна - Болгарія - Україна, проживання в пансіонаті 7 ночей, медична страховка, супровід керівника групи протягом усього туру.

Додатково оплачується в готелі: туристичний збір, орієнтовно 2 євро.

Додатково оплачується за бажанням: страховка від невиїзду, страховка "Platinum" з розширеним покриттям страхових випадків, послуга "Priority" - передні місця (1-12) в автобусі, харчування, факультативні екскурсії, трансфер для жителів Кременчука та Олександрії.

Додаткова інформація:

  • страховка від невиїзду - 375 грн .;
  • страховка "Platinum" - 150 грн .;
  • послуга "Priority" - 350 грн .;
  • харчування для гостей пансіонату "Зелений рай" - All Inclusive Light, "шведський стіл" - сніданок, обід, полуденок, вечеря, алкогольні та безалкогольні напої під час прийому їжі - 350 грн. на добу;
  • трансфер Олександрія - Кропивницький - Олександрія - 350 грн .;
  • трансфер Кременчук - Кропивницький - Кременчук - 700 грн .; 

 Зелений рай 

Опис: пансіонат "Зелений рай" розташований в районі новобудов курорту, в декількох хвилинах ходьби до інфраструктури курорту, в 300 метрах від пляжу.

Інфраструктура та послуги: басейн для дорослих, дитячий басейн, бар біля басейну, шезлонги і парасольки біля басейну, Wi-FI інтернет в громадських точках пансіонату, парковка.

Розміщення і номера: пансіонат пропонує розміщення в номерах категорії "студіо" - максимальна місткість 3 дорослих або 2 дорослих та 2 дітей. У номері телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (умивальник, душ, туалет). Міні-кухня: електроплита, електрочайник, посуд. Балкон з комплектом пласnікой меблів. Зміна постільної білизни - один раз в чотири дні, зміна рушників - через день.

Харчування: за додаткову плату - All Inclusive Light, "шведський стіл" - сніданок, обід, полуденок, вечеря, алкогольні та безалкогольні напої під час прийому їжі.

Пляж: громадський піщаний в 350 метрах від готелю. Шезлонги і парасольки за додаткову плату. 

Лазур

Опис: пансіонат "Лазур" знаходиться на другій берегової лінії в 200 метрах від пляжу. Поруч парк "Огляд" і інфраструктура курорту.

Інфраструктура та послуги: ресторан, Wi-FI інтернет по всій території пансіонату, парковка.

Розміщення і номера: пансіонат пропонує проживання в номерах категорії "стандарт", з розміщенням до 3 чоловік. У номері телевізор, холодильник (міні-бар), кондиціонер, санвузол (душ, умивальник, туалет), балкон з комплектом пластикових меблів. Зміна рушників один раз в чотири дні.

Харчування: за додаткову плату в ресторані готелю.

Пляж: громадський піщаний в 200 метрах від готелю. Шезлонги і парасольки за додаткову плату.

Морські бря

Опис: гостьовий будинок "Морський бряг" знаходиться в центрі курорту, на першій береговій лінії, в 30 метрах від пляжу, поруч з готелем "Riu Helios Bay", в безпосередній близькості від парку "Огляд" і інфраструктури курорту. Між гостьовим будинком і пляжем променад.

Інфраструктура та послуги: Wi-FI інтернет по всій території гостьового будинку, альтанка у дворі.

Розміщення і номера: гостьовий будинок пропонує проживання в номерах категорії "стандарт" з розміщенням до 4 осіб. Всі номери мають вигляд на море (бічний або фронтальний). У кожному номері телевізор, холодильник (міні-бар), кондиціонер, електрочайник, санвузол (душ, умивальник, туалет), балкон з комплектом пластикових меблів. Зміна постільної білизни і рушників - один раз в чотири дні. Гаряча і холодна вода цілодобово.

Харчування: за додаткову плату в численних кафе і ресторанах курорту.

Пляж: громадський піщаний в 30 метрах від готелю. Шезлонги і парасольки за додаткову плату.