ЛЬВІВ

       

ПРОГРАМА ТУРУ: 

 1 день

19.20/17.20 Виїзд із Черкас/Сміли

10.33/6.00 Прибуття до Львова. Зустріч групи на вокзалі біля вагону. Переїзд в хостел громадським транспортом. Залишаємо речі в камері схову костелу (поселення після 14.00).

Перше враження про стародавнє місто – пішохідна екскурсія «Княжий Львів». Спершу маленький екскурс в минуле, у вигляді сходження на вершину міста – Високий замок (розташований біля Лисої гори, овіяній безліччю легенд). Огляд будинків, вуличок і всіх визначних пам'яток з висоти пташиного польоту. Куди не глянь - скрізь хочеться побувати, все побачити.

За бажанням відвідання музею зброї «Арсенал» - експозиція музею нараховує близько п"яти тисяч одиниць зберігання, серед яких - експонати XI - кінця 70-х років ХХ ст. з більш ніж 30-ти країн світу. 

Обід.

Далі нас чекає пішохідна екскурсія «Старовинний Львів». Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартали. Далі наш маршрут слід до найбільшим архітектурним творінням Львова - Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. 

Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам'ятника Адама Міцкевича. Закінчимо променад, або як прийнято говорити у Львові - «шпацеру», біля  театру Опери та балету ім. С.Крушельницької. Факультативно відвідування екскурсії театром або вистави.

Вечеря.

2 день

Звільнення номерів. Сніданок.

Сьогодні нас чекає не менш цікавий день. Пішохідна екскурсія "Австрійський Львів" - ми пройдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площа, де нашому погляду стане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра.

Обід.

Вільний час.

За бажанням відвідування Музею-Аптеки. Тут ми дізнаємося одну з багатьох таємниць Львова - історію таємної спільноти алхіміків і лікарів Львова, які у своїх прихованих лабіринтах готували «напій життя». Про це та багато іншого розповість Музей-аптека - перша аптека Львова, яка у своєму приміщенні і підземелля зберігає багато таємниць, секретів та історичних коштовностей. 

За бажанням відвідування музею коштовностей «Королівські палати» - експозиція музею повторює атмосферу в якій жили королі і вельможі - розкішні меблі, величні картини, золоті дзеркала і свічники, величезна кількість дорогоцінних прикрас, орденів і ще багато цікавого. 

За бажанням  Ви зможете безкоштовно відвідати «Копальню кави» де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також зможете купити для себе справжньої львівської кави.

За бажанням відвідування «Майстерня шоколаду» - тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби, а також купити різноманітні смаколики з шоколаду!  (За бажанням майстер клас від 170грн. з особи).

За бажанням відвідування «Майстерня карамелі» – єдина мережа кондитерських в Україні, де можна скуштувати натуральну карамель ручної роботи. Приготування карамелі відбувається на очах у гостей – це таке захоплююче видовище, що дорослі радіють наче діти! (За бажанням майстер клас від 50грн. з особи).

За бажанням відвідування Львівська майстерня пряників "Юрашки" - медові та імбирні пряники з ручним розписом.

Яскраві сердечка, різнобарвні зірочки – далеко не ввесь асортимент. Пряники у вигляді затишних будиночків створені з любов’ю та найкращими побажаннями для гурманів. Здається, що у кожній такій «солодкій хатинці» поселилися казка, від якої віє прекрасною львівською атмосферою.

Самостійний трансфер на вокзал. 

22.40 Від'їзд групи.

09.47 Приїзд групи до ст. Шевченко (Сміла)

Вартість з 1 особи в грн.

Ціни уточнюйте у менеджера

Проживання

10+1

Хостел в центрі, 6-10м.номери (ТУД на поверсі)

 

У вартість туру входить: проживання, екскурсії згідно програми, супровід гіда-екскурсовода, 1 сніданок, 2 обіди, 1 вечеря, страхівка.

 У вартість туру не входить: вхідні квитки в екскурсійні об»єкти, факультативні заходи, проїзд громадським транспортом, особисті витрати. 

       ПРОЇЗД до Львова:

Потяг №397 Черкаси-Львів (по непарним). Відправлення із Черкас о 18:08. Прибуття до Львову о 10:25

Потяг №41 Дніпропетровськ-Трускавець. Відправлення зі ст.Шевченко о 19:30. Прибуття  до Львову 08:20

ПРОЇЗД із Львова:

Потяг №398 Львів-Черкаси (по парним). Відправлення зі Львова о 12:42.Прибуття  на ст. Черкаси о 04:50

Потяг №42 Трускавець Дніпропетровськ. Відправлення зі Львова 0 17:20. Прибуття  на ст. Шевченко в 06:15.

Потяг 092 Львів-Київ.Відправлення зі Львова о 22:35.Прибуття до Києва о 06:40