Кругосвітка по Закарпаттю

Львів+Карпати+Закарпаття (3д/2н)

     

 

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

19.20/17.20 Відправлення потягом до Львова (Черкаси/Сміла)

1 день 

10.33/6.00 Прибуття до Львова. Зустріч групи на вокзалі біля вагону.

Трансфер в готель громадським транспортом. Розміщення. Переїзд в центр міста громадським транспортом. 

Пішохідна екскурсія «Старовинний Львів». Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартали. 

Обід. 

Пішохідна екскурсія "Австрійський Львів" - ми пройдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площа, де нашому погляду стане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра.Де ж купити кращий сувенір зі Львова якщо не на «Вернісажі»?!. Ринок сувенірів «Вернісаж» зачарує вас різноманіттям пропонованих сувенірів, де кожен зможе вибрати що душі завгодно. 

Вільний час. Вечеря. Нічліг.

 

2 день

Звільнення номерів. Посадка в автобус.

Скелі Довбуша здавна вражають людей своїми фантастичними формами, називають Карпатськими Сфінксами. Група скельних останців висотою до 80 м розкидана посеред буково-смерекового лісу поблизу села Бубнище на площі 100 га. Масив скель пісковика шириною близько 200 м і довжиною в 1 км утворився більше 70 млн. Років тому на дні теплого моря. У дохристиянські часи тут було язичницьке святилище. Імовірно в XIII в., За часів короля Данила Галицького, тут була створена скельна фортеця, що витримала монголо-татарська навала та проіснувала до XVI в. Все р. XVIII ст. в цій місцевості активно діяли повстанці-опришки, а в 1743 р в в скельних печерах розташовувався табір загону легендарного народного месника Олекси Довбуша, звідки походить нинішня назва. Вхід: 2 грн./особа. 

Обід.

Відвідуємо Синевирське Озеро, яке за результатами національного конкурсу увійшло до переліку 7 природних чудес України. Блакитниою перлиною Карпат називають озеро Синевир, яке ніби "зависло" під хмарами в оточенні дрімучих ялин. Ця справжня крапля моря серед гір - "Морське око" - розташована на висоті 989 метрів. Озеро Синевир виникло в результаті обвалу ще в льодовиковий період. Кришталева гладь озера оточена горами, покритими столітніми смереками. Озеро Синевир можна обійти кругом, для цього навколо озера прокладена доріжка. З неї відкриваються чудові види на озеро. За бажанням катання на озері на плотах. Вхідні квитки в Національний парк “Синевир”: загальний – 15грн., студенти і учні – 3грн. 

 Переїзд до місця проживання. Вечеря. Нічліг.

3 день

Звільнення номерів. Сніданок.

Берегове. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Вхід в новий термальний басейн "Жайворонок" в Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери - 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно. 

Мукачево. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні - замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. Вхідні квитки в Мукачівський замок: дорослі - 40грн., студенти, пенсіонери - 30грн., діти до 14 років - 20грн. 

Обід. 

Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Вхід: загальний – 10грн., школярі – 7грн.

Повернення до Львова.

Відправлення групи потягом о 22.41. Приїзд до ст.Шевченко (Сміла) о 09.47.

 

Вартість в грн./1 особа

Ціни уточнюйте у менеджера

В вартість входить:

  • проживання (2 ночі),
  • 2-х разове харчування (1 сніданок, 3 обіди, 2 вечері),
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • транспортне обслуговування 2,3й день
  • групова страховка.

В вартість не входить:

  • з/д квитки 350-400 грн./особа,
  • трансфер Черкаси-Шевченкове-Черкаси,
  • вхідні квитки,
  • проїзд громадянським транспортом,
  • особисті витрати.