Поділля+Буковина+Карпати

 4 дні / 3 ночі

 

 1 день

19.20/17.20 Відправлення потяга з Черкас/Сміли

6.00/10.33 Зустріч групи у Львові на залізничному вокзалі. Посадка в автобус.

Прибуття в околиці Кам»янець-Подільського. Поселення. Вільний час. Нічліг. 

2 день

Сніданок (самостійно).
Кам'янець-Подільський - фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним з чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. Вас чекають: стара фортеця (XIII-XVIII ст.), Кафедральний костел Петра і Павла (XVIст.) Поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найстаріша ратуша в Україні (XV ст.), Прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою , гармонійно створеної природою і людиною. Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 25грн., студенти і учні – 15грн. 
Хотин - улюблена туристами та кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (XIII-XX ст.), До цих пір вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровим колодязем і чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль в житті багатьох творців історії, вона запам'ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут. Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 25грн., студенти і учні – 15грн.

Переїзд в околиці Чернівців. Поселення. Вільний час. Нічліг. 

3 день

Сніданок (самостійно).

ЧернівціПо праву є одним з найкрасивіших міст України та Східної Європи, це так званий "український Вавілон", в якому переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишній комплекс будівель резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), Який занесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Комплекс будівель є унікальним поєднанням мавританського, візантійського, романського, гуцульського стилів, які зумів гармонійно поєднати разом геніальний архітектор Й.Главки. Вхідні квитки додатково: Чернівецький університет - загальний, студентський 25грн., діти 5 грн. 
Викликають захоплення міська ратуша (1848.), Театр (1905.), до якого веде "Алея зірок" - майстрів мистецтв Буковини. Дух захоплює від так званої "п'яною" церкви (1939р.), яка не має аналогів на території України. Хто любить море, то його на подорож надихне будинок-корабель (XIX ст.). Але це далеко не все, бо Чернівці для кожного гостя мають своє неповторне обличчя! 
Переїзд в околиці Яремче. Поселення. Вільний час. Нічліг. 

4 день

Сніданок (самостійно).

Яремче. Відомий кліматичний курорт, розташований між горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина” (відвідування водоспаду, ресторану Гуцульщина, купівля сувенірів)
Буковель. Гірськолижний курорт №1 в Україні, де можна здійснити підйом на канатно-крісельній дорозі на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Горган і Чорногірського хребта. Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105грн., пенсіонери і діти 6-12 років – 75грн. 
Прибуття групи до Львова. 
22.40 Від»їзд групи потягом №134 Івано-Франківськ-Миколаїв.

09.47 Приїзд групи до ст.Шевченко (Сміла)

Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час проведення екскурсій або замінювати їх на рівноцінні або класом вище. Фірма не несе відповідальності за погодні умови і пробки на дорогах.

 

На Ваш розгляд пропонуються наступні ціни з особи за тур в грн.:

При бронюванні ціни уточнюйте у менеджера

Проживання

при групі
10+1 / 15+2 / 20+3

3-4хм. номери з ТУД в номері

ціни уточнюйте в менеджера

У вартість включено: проїзд по маршруту, проживання 3 ночі, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість не включено
з/д квитки (400грн./ос), 
харчування, 
вхідні квитки в туристичні об’єкти, 
особисті витрати.