Підписка на розсилку

Пошук

Погода

Погода в Черкасах

Індія

Індія - це країна де кожен куточок просочений історією, де ви переноситесь з однієї культури в іншу, де час зупиняється, і ви бачите те, що пройшло.

 

Офіційна назва - Республіка Індія (Republic of India - англ. мова).

Географічне положення - Індія розташована на півдні Азії, на півострові Індостан.

Площа території - 3,29 млн кв. км. Довжина з півночі на південь - понад3000 км, з заходу на схід - близько2000 км.

Кількість населення - 1,21 млрд. осіб (2011).

Столиця - Нью-Делі (New Delhi) - 15,926 млн. осіб.

Офіційні мови - хінді та англійська, а також 17 регіональних мов.

Клімат: мусонний. 3 сезони: сухий холодний - з жовтня по березень (вважається кращим часом для відвідин), сухий жаркий, - з квітня по червень і вологий жаркий - з липня по вересень. Кращий час для

 подорожі по Індії залежить від місця, куди ви прямуєте.

Релігія - 82,6% населення сповідують індуїзм, 12,2% - іслам, 2,34% - християнство; серед віруючих є також сикхи (1,94%), буддисти (0,76%), джайни (0,4%) та ін.

Грошова одиниця - індійська рупія=100 пайсам. (46 інд. рупій = 1 долару США).

Час: різниця в часі +3,5 год.

Авіапереліт – 7 годин.

Кухня - національна страва  відварний рис з овочами. Велика кількість приправ, найвідоміша “каррі” - невід'ємна частина страв з баранини, птаха, риби і овочів. Великий вибір фруктів. Гострі мариновані фрукти замінюють гірчицю. Популярні напої - чай (як правило, п'ють з гарячим молоком), кава. Більшість населення – вегетаріанці. Широко поширений відварений рис з овочами.

Транспорт - в Індії багато районів, де автобуси є єдиним засобом громадського транспорту, особливо це стосується Гімалаїв.

Чайові - розмір чайових коливається від 2 до 10 рупій. У ресторанах чайові становлять 10-15% від суми рахунку.

Віза -  для в'їзду на територію Індії необхідна національна віза.Для отримання візи необхідна анкета в 2-х екземплярах, 2 фотографії. Паспорт, повинен бути дійсний не менше 6-ть місяців з моменту подачі документів в посольство.

Митні правила -  заборонений вивіз: шкур тигра, диких тварин, оперення птахів, шкір і виробів з шкір рідкісних рептилій, живих рослин, золота і срібла в злитках, предметів антикваріату і старовини, виготовлених більше ста років тому.

Курорти:

Столиця Індії Делі - найбільш елегантне місто країни. Місто, в якому тисячолітня історія зустрічає туриста на кожному кроці. Вражають своєю величчю, збудовані в XYII ст., при династії Великих Моголів, мінарет Кутав-Мінар, мечеть Джама Масджид та знаменитий Червоний Форт. В Делі безліч садів і парків, в яких навіть зимою не змовкає спів пташок.

Гоа – це та частина Індії, де кожен на свій смак чи спосіб життя може знайти заняття. Якщо Ви змучились від відпочинку на пляжі – відправляйтесь побродити вуличками старовинного Гоа. Або відправляйтесь в Калангут за ювелірними виробами та шовковими тканинами. Також Ви можете купити круїз ріками Мандові і Зуарі, здійснити поїздку в гори на джипах до індуїстських храмів та до водоспаду Дадсагар.

Агра - одне з найкрасивіших міст Індії, Агра відома всьому світу як місто Тадж-Махала. Мавзолей Тадж Махала збудований імператором Шахджаханом як пам’ять про кохану жінку Мумтаз Махал. В будівництві, яке тривало 22 роки, було зайнято 20 тис. майстрів. Всередині можна оглянути гробниці Імператора та його коханої. Форт Агри. Червоний Форт - найбільш відома фортеця Індії, в яку заточив імператора власний син. Заповідник птахів – один з кращих в світі пташиних заповідників.

Джайпур – столиця Раджастану. Ще інакше це місто називають Рожевим містом. Різнобарв’я фарб і фантазія засновників столиці Раджастану по праву відповідає назві Рожевого міста. Радимо відвідати Хава Махал (Палац Вітрів), обсерваторія Джантар Мантар, фортеця Амбер.