Львів для індивідуальних туристів

1 день

Зустріч на вокзалі та трансфер до готелю комфортабельним автомобільчиком. Поселення згідно правил з 14.00. Розміщення речей в камері схову готелю або раннє поселення (опл.додатково).

Пішохідна екскурсія “Вулички стародавнього Львова” (2,15год). Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми у квартали: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський. Далі наш маршрут пролягає до найвидатніших архітектурних творінь Львова - Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам'ятника Адаму Міцкевичу, а закінчимо «шпацер», біля прекрасного театру Опери та балету ім. С.Крушельницької.

Вільний час, який Ви можете провести самостійно гуляючи по Львівських вуличках, попиваючи запашну каву або ж замовивши факультативні екскурсії — перелік додається*

Ви зможете безкоштовно відвідати «Копальню кави» де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також зможете купити для себе справжньої львівської кави. Далі солодка сторіночка нашого міста «Майстерня шоколаду» - тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби, а також купити різноманітні смаколики з шоколаду! «Майстерня карамелі» – єдина мережа кондитерських в Україні, де можна скуштувати натуральну карамель ручної роботи. Приготування карамелі відбувається на очах у гостей – це таке захоплююче видовище, що дорослі радіють наче діти! Львівська майстерня пряників «Юрашки» - медові та імбирні пряники з ручним розписом. Яскраві сердечка, різнобарвні зірочки – далеко не весь асортимент. Пряники у вигляді затишних будиночків створені з любов’ю та найкращими побажаннями для гурманів. Здається, що у кожній такій «солодкій хатинці» поселилися казка, від якої віє прекрасною львівською атмосферою.

Де ж купити кращий сувенір зі Львова якщо не на «Вернісажі»?!. Ринок сувенірів «Вернісаж» зачарує вас різноманіттям пропонованих сувенірів, де кожен зможе вибрати що душі завгодно.

Тих, хто втомився та зголоднів, запрошують найвідоміші ресторації: “Криївка”, “Мазох кафе”, “Гасова Лямпа”, а також “хмільні” пивоварні та “запашні кавярні та кондитерські”.

 

2 день

Сніданок в ресторані готелю. Сьогодні нас чекає не менш цікавий день.

Автобусно-пішохідна екскурсія "Львів перлина Європи" (3год.) - ми проїдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), розкішний Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площу, де перед нами постане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра (зупинка з виходом).

Високий замок - це найвища гора Львова, височить над містом, зберігаючи всі його таємниці та секрети. Недаремно цю гору називають колискою міста. Є кілька оглядових майданчиків. З верхнього побачимо Львів з висоти пташиного польоту (зупинка з виходом).

Личаківський цвинтар найстаріший некрополь Східної Європи. Це по суті музей надгробної скульптури під відкритим небом. На кладовищі - 2000 гробниць, біля 20 каплиць і більше 500 пам'ятників, що представляють велику цінність. На цвинтарі поховані видатні діячі української та польської культури, політики, духовні особи, вчені (зупинка з виходом). Додаткова оплата за вхідні квитки на Личаківський цвинтар: дорослі 40грн., студенти і школярі 30грн.

Вільний час.

 

3 день

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день в казковому місті. Лева.

Факультативно пропонуємо приєднатись до пішохідної екскурсії "Підземелля Львова" (2год.) (вартість екскурсії 75грн. з особи).Пішохідна екскурсія, яка познайомить з незвичайним і потаємним світом Львова - світом львівських підземель. Найдовші і найстаріші, кавові і винні підземелля Львова, підземелля в яких молилися монахи і ті в яких створювалися алхімічні зілля а також підземелля Львівської підземної річки.

Екскурсія проходить самими довгими і самими старими підземеллями Львова - підземеллями колишнього Домініканського монастиря, де в підземних келіях молилася княгиня Констанція і відбувала покарання перша красуня Польщі Гальшка Острозька. У цих підземеллях зберігся найстаріший у Львові "прангер" - стовп ганьби, правда в кімнаті «правосуддя» князя Льва його використовували для інших цілей.

Трохи веселіші підземелля аптеки "Під чорним орлом", що в середньовіччі виконували роль льоху, де і сьогодні стоять великі бочки, і стародавні бутлі для наливок і настоянок.

У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля. Львівська кавова шахта гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто привіз його до Львова і як кава виявилася в підземеллях одного з будинків Львова.

У 1256 році, коли Львів вперше згадується в Галицько-Волинському літописі, місто стояв на річці. Сьогодні річка протікає під землею в величезній трубі. Щоб познайомитися з Львівської підземною річкою Полтвою потрібно спуститися в підземелля під Львівською оперою.

На березі річки ще в середині XVII ст. був побудований монастир монахів Єзуїтів. Сьогодні підземелля Єзуїтського монастиря називають найбільш таємничими підземеллями Львова де стоїть мармуровий саркофаг а стіни ще приховують безліч таємниць.

А також в екскурсії підземелля Преображенської церкви та інших стародавніх будівель Львова. Вхідні квитки: Домініканський монастир - 70грн./дорослі, 50грн./діти; Аптека під "Чорним Орлом" - 30грн./дорослі, 20грн./студенти, 10грн./діти; Єзуїтський монастир - 30грн./дорослі, 10грн./діти.

Вільний час.

4 день

Сніданок в ресторані готелю. Вільний день в казковому місті Лева.

Факультативно пропонуємо приєднатись до автобусної екскурсії по Золотому кільцю Львівської області (вартість екскурсії 350грн. з особи).

Олеський замок - один із найстаріших на Західній Україні, який зберігся з ХIII ст. Був резиденцією польських королів і «колискою» Яна III Собеського. В даний час в замку - музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ ст.

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України, є видатною пам'яткою познеренессансной архітектури. Був побудований як замок для розваг, який дивував своєю замкової арітектурой і неповторністю.

Золочівський замок - побудований в 1630-х рр. зразок цитаделі з бастіонами. Належав в ХVII-ХVIII ст. польським магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться великий палац і унікальний «китайський» палац, аналоги якого знаходяться в Санкт-Петербурзі та Берліні.

Вхідні квитки: Олеський замок - 60грн./дорослі, 30грн./студенти, 15 грн./діти, Підгорецький замок - 50грн./дорослі, 30грн./студенти, 15 грн./діти, Золочівський замок - 90грн./дорослі, 60грн./студенти, 15грн./діти.

Повернення до Львова. Вільний час.

 

5 день

Сніданок в ресторані готелю. Звільнення номеру до 12.00 (залишаємо речі в камері схову готелю). Вільний день в казковому місті Лева.

Факультативно пропонуємо приєднатись до пішохідної екскурсії АВСТРІЙСЬКИЙ ЛЬВІВ (3год.) (вартість екскурсії 75грн. з особи) - екскурсія проходить по престижних дільницях Львова, збудованих переважно в XIX ст. на початку XX ст., коли Галичина була в складі Австро-Угорської імперії. Львів у той час дуже стрімко розвивався, тут відкривались різноманітні архітектурні школи, які залишили по собі чудову архітектуру. Це насамперед, так званий район Уолл-стріт, тобто дільниця банків, імпозантних будівель, серед них особливо виділяється помпезна будівля Галицького сейму, в якій розташований головний корпус Національного університету ім. І. Франка. Під час екскурсії Вас чекає знайомство з чудовими палацами – палацом Потоцьких та колишнім Шляхетським Касино. Сьогодні в палаці Потоцьких представлено такі експозиції: “Європейське мистецтво ХІV-ХVIIIст” та “Інтер’єри” Львівської галереї мистецтв - найбагатшого музею України. Колишнє Шляхетське касино – будівля, в якій прекрасно поєднано найновіші будівельні напрацювання початку ХХ ст. і вишуканий інтер’єр: прозорі стелі з денним освітленням, гарні дубові сходи, мармурові каміни. Тут знімали «Три мушкетери» - інтер’єр палацу кардинала Рішельє, та десятки інших художніх фільмів. Екскурсія також проходить центральними площами Львова (площа Адама Міцкевича, площа Божої Матері) і Львівським Корзо (проспект Т. Шевченка) – місцем, де у неділю львів’яни виходили себе показати і на інших подивитись. Додаткова оплата за вхідні квитки: Палац Потоцьких - 70грн.; Шляхетне казино (Будинок вчених) - 30грн.

Дуже жаль, але львівські канікули завершуються. До нових зустрічей.

Трансфер автомобілем на вокзал. Від"їзд.

Фірма залишає за собою право змінювати порядок проведення екскурсій та інших заходів без зменшення їх обсягу або замінювати їх на рівноцінні.

* Список факультативних заходів (обов”язкове попереднє замовлення):

 

Екскурсія-феєрія “Нічна варта Львова”- бургомістер розповість про маловідомі факти та легенди Львова, а також, під світло ліхтаря, проведе вуличками та двориками, які самостійно знайти майже неможливо.

Тривалість екскурсії - 2 години. Ціна 175грн./особа (п’ятниця, субота о 21.00).

 

Ресторанний тур "Від шпацеру до келішка" - Спробуйте Львів на смак! Саме цей тур дозволить дізнатись про місто зсередини – відвідати його найбільш резонансні кнайпи. Замість набридлих історій про те, “хто, що і коли” збудував – до уваги туристів історія міста “нетверезими очима”. У кожному закладі чути справжній пульс Львова; маршрут між рестораціями підібрано так, щоб можна було побачити найважливіше та почути найцікавіші легенди стародавнього Львова. Все буде цікаво та нетверезо !!!

Тривалість екскурсії - 2-4 години. Ціна - 450-550грн./чол.

 

Пивний тур "Батярська мрія"- екскурсія, яка допомагає пізнавати культуру батярів Львова, яка виникла в середовищі львівських любителів пива в другій половині 19 ст. У Львові немає моря, зате є море пива і задоволень! (Батярська мудрість). У вартість входить дегустація пива (3 по 0,3 л).

Тривалість екскурсії - 3год. Вартість екскурсії – 300грн/ос.

 

Концерт органної музики у Музеї історії релігіїй водночас одному з найгарніших та найімпозантніших храмів Львова - Домініканах. В концертах звучить автентичний бароковий орган кінця XVII століття роботи німецького майстра Людвіга Фогеля. Це єдиний такого типу інструмент в концертній практиці в Україні. У програмі звучать твори Й.-С.Баха, Т. Альбініоні, Ф.-П. Шуберта, Ж. Бізе, Дж. Каччіні, а також сучасна музика.

Концерти відбуваються: п’ятниця, субота, неділя о 15.00. Вартість квитка - 70грн./дорослі, 50грн./студенти, школярі.

 

Вартість факультативних екскурсій та вхідних квитків може змінюватись!

На Ваш розгляд пропонуємо наступні ціни в грн.:

Проживання

(2-х місні номери зі зручностями, можливе 1-о і 3-х місне розміщення)

Вартість туру з 1 особи

2 дні

3 дні

4дні

5днів

Хостел

(центр Львова, без сніданку)

2-х м.номер, зручності на поверсі

1270

1570

1880

2190

Готель 3*

(25хв.пішки від центру Львова)

зі сніданками

1550

2100

2650

3200

Готель 3*

(10хв.пішки від центру Львова)

зі сніданками

1700

2410

3120

3840

Готель 3*

(центр Львова)

зі сніданками

1930

2880

3830

4780

 

Вартість туру включає:

·        проживання в готелі 1-4 ночі,

·        сніданок (згідно правил готелю),

·        пішохідна екскурсія “Стародавній Львів”,

·        автобусно-пішохідна екскурсія “Львів перлина Європи”,

·        туристичний збір,

·        трансфер вокзал-готель-вокзал,

·        страховка.

 

Вартість туру не включає:з/д квитки, харчування, вхідні квитки, факультативні програми, особисті витрати.