Виїзд з міста Черкаси.

Володимирський собор- православний храм на територии Херсонеса Таврійського (території Гагарінського району Севастополя).Володимирський собор у Херсонесі символізує прихід християнства в Київську Русь і саме хрещення Русі князем Володимиром у 988 році. Для створення такого знаменитого проекту запросили архітектора Давида Грімма. У створенні проекту Володимирського собору брав участь і архітектор М. Ю. Арнольд, який і запропонував побудувати храм у візантійському стилі.

Фороська церква (Церква Вознесіння Христова) - церква над селищем Форос, побудована на обривчастій кручі - Червоній скелі. Висота церкви над рівнем моря складає 427 метрів. Пам'ятка російської архітектури кінця ХІХ століття, належить до симферопольської єпархії УПЦ Московського патріархату.

Церква була зведена у 1892 році за проектом академіка Чагіна у Візантійському стилі на гроші чайного магната Кузнєцова, який мав чайні плантації на Цейлоні. Вона була побудована у пам'ять про події 17 жовтня 1888 року на станції Боркі Курсько-Харківської залізниці, де сталася аварія поїзду царської родини. Олександр ІІІ і його близькі друзі вціліли. На честь цієї події в усій Росії проводилися молебні подяки і зводилися церкви. Вважається, що з боку Кузнєцова ця церква була відкупними, оскільки розведення і продаж чаю вважалися монополією царської родини. Тоді зображення церкви на скелі стало торговельним знаком на бляшанках з кращим в імперії чаєм.

Хрестовоздвиженська домова церква родини Романових у Лівадіїпобудована в 1863 році дружиною Царя-Визволителя Олександра II імператрицею Марією Олександрівною, людиною глибокої віри і високої моральності. Як правило, всі будинкові церкви найвищих осіб освячувалися або в їх честь небесних покровителів або в честь радісних подій з життя Церкви. Марія Олександрівна спитала у правлячого тоді Святійшого Синоди право освятити цей невеликий затишний храм на честь особливо шанованого нею двунадесятого православного свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього.

Ночівля у Малоріченському.

2 день

Церква Св. Миколая Мирлікійського в Малоріченськомуспоруджена на скелі над морем біля траси Алушта - Судак. Є частиною Меморіалу пам'яті загиблих на водах. Храм присвячений загиблим морякам і мандрівникам, і одночасно служить маяком. Висота з верхнім і нижнім рівнями становить 54 метри. Замість традиційного купола церкви увінчує золотий хрест, під яким куля - символ Землі. У декоративному оформленні використана морська тематика. Храм Св. Миколая Мирлікійського розташований на другому рівні меморіалу. На третьому - дзвіниця і маяк. У нижній частині комплексу у 2009 р. відкрито Музей катастроф на водах. У 16-ти приміщеннях, декорованих у вигляді затонулого корабля, розміщена експозиція, яка розповідає про трагічні сторінки історії мореплавання.

Топловський Свято-Троїце Параскевський жіночий монастир- православний монастир, розташований у Криму, в околицях села Тополівка, розташованого на Феодосійському шосе. Село Тополівка, раніше грецьке, до радянської топонімічної реформи називалося Топли, звідки і назва монастиря. Монастир був офіційно заснований 25 серпня 1864 р., формально закритий 29 квітня 1923 р. і відновлено у 1993 р.

На території Топловського монастиря три храми - два діючих (св. Параскеви і в ім'я ікони Богородиці «Всіх Скорботних Радість») і один зруйнований (Свято-Троїцький собор). Є ковчег з мощами Києво-Печерських святих у вигляді хреста, ковчег-скринька зі святими мощами,Ікона Богородиці «Казанська»,джерела і купелі.

Тисячі людей приваблює в Топловський монастир в першу чергу слава про святі джерела, зцілення в яких продовжують відбуватися і в наші дні. Три цілющі джерела є на території обителі: святої Параскеви, святого Георгія побідоносця і Трьох Святителів (св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого). Біля кожного з них існує купіль, в яких з вірою і надією на зцілення занурюються паломники.

Правила занурення:

  • Потрібно тричі занурюватися з головою, зі словами «В ім'я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь».
  • Тіло повинно бути прикрите - як у жінок, так і у чоловіків. В якості одягу для занурення підійде нічна сорочка. Якщо одягу для занурення немає, його можна придбати в монастирі.
  • Жінкам у дні нечистоти (критичні дні) занурюватися суворо заборонено.
  • Тим, хто хрещений у Православній вірі, обов'язково потрібно мати на шиї хрестик (його можна придбати в церковній крамниці).

Виїзд до м.Черкаси.

Приїзд до м.Черкаси.

Вартість: 10 осіб – 750 грн.

Вартість 15 осіб – 550 грн.

У вартість входить: проїзд згідно маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страховка, ночівля.

     У вартість не входить: харчування, особисті витрати