Виїзд з міста Черкаси.

Приїзд до м.Сімферополь.

Петропавлівський кафедральний собор- це самий головний храм міста Сімферополя який має досить цікаву історію. Побудований він був на початку ХІХ століття на прохання і на кошти жителів Сімферополя (офіційною датою заснування міста вважається 1784 р.), тоді як татари називали це місце Ак-Мечеть (біла мечеть).

У 2004 р. в храмі сталося диво - на склі, за яким стояла ікона святителя Миколи Чудотворця, проявився його нерукотворний лик. Це скло теж тепер виставлено поруч з іконою для поклоніння віруючих.

Тут покояться святі мощі кримського святителя Гурія Карпова, архієпископа Таврійського, прославленого не тільки як святий в землях Таврії, але і в Китаї, де, будучи 18 років єпископом, він ніс світло Православної віри. Прославлення святителя Гурія у лику святих відбулося в цьому ж храмі у серпні 2008 р., урочисте прославлення у лику святих архієпископа Гурія очолив сам Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Свято-Троїцький жіночий монастирвідомий тим, що в ньому перебувають мощі відомого святителя Луки Кримського, та чудотворна ікона божої матері «Скорботна».

Архієпископ Лука (1877-1961) - особистість чудова, навіть унікальна: видатний лікар, хірург, священик. Він був консультантом у Сімферопольському військовому госпіталі, у важких випадках нерідко сам оперував хворих. Владика володів безцінним даром: з вражаючою точністю ставив діагнози, а також міг передбачати майбутнє. У своєму домі (на вулиці Курчатова, 1) архієпископ Лука безкоштовно приймав хворих людей, які до цих пір з вдячністю згадують його. Авторитет Влодикі був так Високий, що хворі Під час богослужінь намагалися доторкнутися до його одягання, вірячи, що одна лише дотик допоможе їм подолати недугу. Архієпископ Лука хотів передати свій багатий досвід лікарям і студентам. Він часто читав лекції, виступав з доповідями, але робив це незмінно в рясі з панагією. І після смерті святий Лука продовжував допомагати хворим: молитва у його могили, земля і вода, що взяті з неї, приносили зцілення. Нині мощі святителя Луки зберігаються в срібній раці, яку в 2002 році подарували Свято-Троїцькому монастирю грецькі священнослужителі архімандрит Елладської церкви Нектаріос (Андонопулос) і отець Михайло.

Ночівля у Малоріченському.

2 день

Церква Св. Миколая Мирлікійського в Малоріченськомуспоруджена на скелі над морем біля траси Алушта - Судак. Є частиною Меморіалу пам'яті загиблих на водах. Храм присвячений загиблим морякам і мандрівникам, і одночасно служить маяком. Висота з верхнім і нижнім рівнями становить 54 метри. Замість традиційного купола церкви увінчує золотий хрест, під яким куля - символ Землі. У декоративному оформленні використана морська тематика. Храм Св. Миколая Мирлікійського розташований на другому рівні меморіалу. На третьому - дзвіниця і маяк. У нижній частині комплексу у 2009 р. відкрито Музей катастроф на водах. У 16-ти приміщеннях, декорованих у вигляді затонулого корабля, розміщена експозиція, яка розповідає про трагічні сторінки історії мореплавання.

Топловський Свято-Троїце Параскевський жіночий монастир- православний монастир, розташований у Криму, в околицях села Тополівка, розташованого на Феодосійському шосе. Село Тополівка, раніше грецьке, до радянської топонімічної реформи називалося Топли, звідки і назва монастиря. Монастир був офіційно заснований 25 серпня 1864 р., формально закритий 29 квітня 1923 р. і відновлено у 1993 р.

На території Топловського монастиря три храми - два діючих (св. Параскеви і в ім'я ікони Богородиці «Всіх Скорботних Радість») і один зруйнований (Свято-Троїцький собор). Є ковчег з мощами Києво-Печерських святих у вигляді хреста, ковчег-скринька зі святими мощами,Ікона Богородиці «Казанська»,джерела і купелі.

Тисячі людей приваблює в Топловський монастир в першу чергу слава про святі джерела, зцілення в яких продовжують відбуватися і в наші дні. Три цілющі джерела є на території обителі: святої Параскеви, святого Георгія побідоносця і Трьох Святителів (св. Василія Великого, св. Григорія Богослова, св. Івана Золотоустого). Біля кожного з них існує купіль, в яких з вірою і надією на зцілення занурюються паломники.

Правила занурення:

Потрібно тричі занурюватися з головою, зі словами «В ім'я Отця, Сина і Святого Духа. Амінь».

Тіло повинно бути прикрите - як у жінок, так і у чоловіків. В якості одягу для занурення підійде нічна сорочка. Якщо одягу для занурення немає, його можна придбати в монастирі.

Жінкам у дні нечистоти (критичні дні) занурюватися суворо заборонено.

Тим, хто хрещений у Православній вірі, обов'язково потрібно мати на шиї хрестик (його можна придбати в церковній крамниці).

Виїзд до м.Черкаси.

Приїзд до м.Черкаси.

Вартість: 10 осіб – 750 грн.

Вартість 15 осіб – 550 грн.

У вартість входить: проїзд згідно маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страховка, ночівля.

     У вартість не входить: харчування, особисті витрати.