Виїзд з міста Черкаси.

Приїзд до м.Сімферополь.

Петропавлівський собор- це самий головний храм міста Сімферополя який має досить цікаву історію. Побудований він був на початку ХІХ століття на прохання і на кошти жителів Сімферополя (офіційною датою заснування міста вважається 1784 р.), тоді як татари називали це місце Ак-Мечеть (біла мечеть).

У 2004 р. в храмі сталося диво - на склі, за яким стояла ікона святителя Миколи Чудотворця, проявився його нерукотворний лик. Це скло теж тепер виставлено поруч з іконою для поклоніння віруючих.

Тут покояться святі мощі кримського святителя Гурія Карпова, архієпископа Таврійського, прославленого не тільки як святий в землях Таврії, але і в Китаї, де, будучи 18 років єпископом, він ніс світло Православної віри. Прославлення святителя Гурія у лику святих відбулося в цьому ж храмі у серпні 2008 р., урочисте прославлення у лику святих архієпископа Гурія очолив сам Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Свято-Троїцький жіночий монастирвідомий тим, що в ньому перебувають мощі відомого святителя Луки Кримського, та чудотворна ікона божої матері «Скорботна».

Архієпископ Лука (1877-1961) - особистість чудова, навіть унікальна: видатний лікар, хірург, священик. Він був консультантом у Сімферопольському військовому госпіталі, у важких випадках нерідко сам оперував хворих. Владика володів безцінним даром: з вражаючою точністю ставив діагнози, а також міг передбачати майбутнє. У своєму домі (на вулиці Курчатова, 1) архієпископ Лука безкоштовно приймав хворих людей, які до цих пір з вдячністю згадують його. Авторитет Влодикі був так Високий, що хворі Під час богослужінь намагалися доторкнутися до його одягання, вірячи, що одна лише дотик допоможе їм подолати недугу. Архієпископ Лука хотів передати свій багатий досвід лікарям і студентам. Він часто читав лекції, виступав з доповідями, але робив це незмінно в рясі з панагією. І після смерті святий Лука продовжував допомагати хворим: молитва у його могили, земля і вода, що взяті з неї, приносили зцілення. Нині мощі святителя Луки зберігаються в срібній раці, яку в 2002 році подарували Свято-Троїцькому монастирю грецькі священнослужителі архімандрит Елладської церкви Нектаріос (Андонопулос) і отець Михайло.

Переїзд до Бахчисараю.

Успенський печерний монастир- діючий монастир поблизу Бахчисарая,на шляху від останнього до печерного міста Чуфут-Кале. Монастир розташований на вертикальній кам'яній стіні.

Один з найвідоміших печерних монастирів, який виник у кінці VIII ст. поблизу Бахчисараю. Являє собою незахищене поселення, в якому підземна церква, житлові й господарчі печери доповнюються наземними будівлями монастиря. Кілька разів перебудовувався та змінював свій зовнішній вигляд.

Широкі сходи, що йдуть від дороги, поступово заглиблюються в гірський масив і прямують на майданчик другого ярусу. Звідси більш вузькі сходи виводять у головну Успенську церкву, споруджену в прямовисній скелі. Просторий світлий зал склепінчастої форми прикрашений колонами й розписами. У стінах прорубані вікна, з яких відкривається вид на ущелину, де колись було грецьке поселення Маріамполь (у XVIII ст. російський уряд домігся від Кримського ханства переселення місцевих християн у Північне Приазов'я, де вони заснували місто Маріуполь).

Виїзд до м.Черкаси.

Приїзд до м.Черкаси.

Вартість: 10 осіб – 700 грн.

Вартість 15 осіб – 500 грн.

У вартість входить: проїзд згідно маршруту, супровід гіда-екскурсовода, страховка.

     У вартість не входить: харчування, особисті витрати.