Святині православної Греції та Італії

 

1 день. Приліт в аеропорт  Салонніки.

Зустріч в аеропорту м. Салоніки з православним гідом паломницького Центру Солуні. Відвідування Монастиря Іоанна Богослова, де знаходиться могилка старця Паїсія і зберігаються св. мощі Арсенія Каппадокійського. Відвідування ставропігійного монастиря Св. Анастасії Узорішительниці, де зберігаються мощі Св. Анастасії, а також мощі Свт. Феона, митрополита Солунського. Повернення в Салоніки. Розміщення в готелі. Вечеря.

2 день. Салонніки - Верія - Каламбаки

Ознайомча екскурсія по місту. Далі відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення, де зберігаються мощі Святих Угодників і Чудотворні ікони: Храм Св. великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться раку з мощами Святого, Св. великомучениці Анісії і Св. Георгія Каллідіса, митрополита Фессалонікійський. Під вівтарем збереглася крипта, куди був заточений Святий Димитрій і де він прийняв мученицьку смерть.  Храм Св. Софії, де зберігаються мощі Св. митрополита Фессалонікійський Василя. Катакомбної храм зі св. джерелом Іоанна Предтечі, I - III ст. Храм свт. Григорія Палами, де зберігаються його св. мощі.

Переїзд в скит Іоанна Предтечі в районі Верії. Цей стародавній скит є в даний час обійстям Афонського монастиря Сімонопетра. Тут зберігається глава Св. Климента Охрітского, учня Свв. Кирила і Мефодія, також частина руки Івана Хрестителя. Тут же, біля скиту знаходяться келії великих подвижників: Григорія Палами (де він трудився 5 років) і Діонісія Олімпійського. Переїзд в Каламбака. Розміщення в готелі. Вечеря.

Ціни уточнюйте у менеджера: 067-28-60-932, 063-537-83-30