Закарпатське Божоле       

   

«Закарпатське Божоле» — це молоде вино, яке ллється рікою, а настрій — лине піснею. Тут Гості не просто куштують вино, але й дізнаються багато про його історію, технологію та багато-багато іншого. Традиція святкування фестивалю Божоле походить з 19 століття, а його батьківщиною є Франція. Молоде вино, завдяки своєму невеличкому терміну приготування, дарує своїм поціновувачам унікальний неповторний смак та легкість.

Мукачівський замок "Паланок" - видатний історико-архітектурний пам'ятник, родове гніздо трансільванських князів Ракоці. Замок зводився на високій вулканічній горі (65 м) в кілька етапів. У XI в. за наказом короля Ласло I на місці давньоруських дерев'яних укріплень була збудована кам'яна башта-донжон, в 1321 р. з волі короля Карла Роберта італійські майстри розширили твердиню, в 1394 р. перебудовою зайнявся вигнаний з Поділля князь Федір Коріатович (Корятович), а нинішній вигляд фортеця набула у XVII ст. при Дьордь I Ракоці. Замок контролював торговельні шляхи через Верецький перевал, що з'єднував Середньо-Дунайську долину зі Східною Європою. Зовнішні лінії оборони включали рів, вал і частокіл (паланок), який дав назву всьому замку. У Нижній замок вів міст через сухий рів, в Середньому замку була передбачена площа для урочистостей, у Верхньому замку розміщалися князівські палати і облоговий колодязь (86 м). Фортеця витримала безліч облог.

Ужгородський замок приваблює кожного, хто хоча б на один день прибув до міста. Цю величну споруду помітно вже на під’їзді до міста. Вона стоїть на природній  горі. Середньовічна хроніка «Діяння угорців» пов’язує заснування замку з іменем легендарного  слов’янського князя Лаборця.

Винний підвал «Шардоне»- перший ужгородський дегустаційний зал, розташований в центрі старовинній частині міста, поблизу середньовічного замку, згідно з легендою саме в цьому підвалі в давні часи збиралися ужгородські вельможі і за келихом доброго вина вели дружні бесіди cзаморськими послами. Під час дегустації Вам запропонують шість видів кращих закарпатських вин і один сорт коньяку.

Пам'ятка національного значення - Мисливський замок Шенборнів, а нині санаторій «Карпати» - є одним з найкрасивіших і добре збережених палаців України. Найбільш цінний пам'ятник палацового будівництва краю був побудований в якості заміської резиденції знаменитих австрійських аристократів - Шенборнів в 1890 році в курортному куточку Закарпаття, потопаючого в зелені розкішного англійського парку, біля селища Чинадієво. Романтичний замок як ніби зійшов з картинки мушкетерського роману і не дивно, що захоплені туристи іменують його не інакше як Чинадіївський диво.

«Закарпатське Божоле» - наймолодший винний фестиваль Закарпаття.  Під час божоле-днів вино не тільки п’ють. Про нього дізнаються й багато цікавого: організатори розкажуть історію виноробства в Закарпатті, традиції вживання та особливості цього унікального справи. Також, на святі молодого вина "Закарпатське божоле" відбудеться  розіграш фірмових келихів з логотипом фестивалю, до вартості яких входить вартість 1 літра вина, а також традиційна лотерея, і картка народної дегустації.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

19.00 Виїзд з м. Черкаси

1 день. 

Приїзд у село Карпати, Мукачівський район. Закарпатської області.

Замок Шенборн — колишній палац, а з 1946 року — санаторій «Карпати». Шенборн — аристократичний німецько-австрійський рід, який нараховує кілька високопоставлених осіб римо-католицького духовенства. Представники цієї родини були найбільшими землевласниками на Закарпатті. Після придушення антигабсбурзького повстання маєтки князя Ракоці та постанців 31 липня 1728 року були подаровані цісарем Карлом VI архієпископу Лотару Францу Шенборну, який доручив керівництво своїми володіннями кузену Фрідріху Карлу Шенборну, як спадкоємцю.Вхідні квитки:8 грн/особа.

2 день. 

Приїзд у село Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатської області.

Оглядова екскурсія, замок «Сент-Міклош». Чинадієвський замок — пам'ятка архітектури XIV-XIX століть. На місці, де розташований замок, долина річки Латориця звужується, гори обступають шлях зусібіч, а неподалік знаходиться перевал, так звані "Руські ворота", звідки угорські королі водили свої війська на Галичину. Вхідні квитки:20 грн/особа

Переїзд в  м.Ужгород. Поселення в готель.Оглядова екскурсія містом, замком.Участь у фестивалі вина. Дегустація безкоштовна.

Бокал із логотипом 80 грн.Вільний час. Ночівля в готелі.

3 день

Сніданок в готеліходить  у вартість). Виселення з готелю. Екскурсія по замку «Паланок». Замок «Паланок» - унікальний зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів, один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам'яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м і займає площу 13 930 кв.м. Точної дати заснування замку немає, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується.Вхідні квитки: дорослий 15 грн/особа; учнівський – 10 грн/особа.

Оглядова екскурсія містом Мукачево. Вільний час на обід. Переїзд у м. Берегове. Купання у термальних водах (за бажанням).

Термальні джерела в районі міста Берегово, є дуже рідкісними в світі, і їх можна перелічити на пальцях однієї руки. Такі джерела існують лише в Угорщині, Новій Зеландії та на Камчатці.Дорослі 30 грн/год

Виїзд до м. Черкаси.

Ціну уточнюйте у менеджера: 067-28-60-932, 063-537-83-30

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом євро класу, проживання, сніданок, страховка.