"Український Діснейленд" (Долина тюльпанів)

7.00 Виїзд з м.Черкаси.

10.00 Приїзд до м. Кіровоград.

10.00-11.00 За бажанням: екскурсія по дендропарку із місцевим екскурсоводом (20грн/ос.)

10.00 -16.00 Відвідання Дендропарку.

Кіровоградський Дендропарк – це паркова зона, яка розміщена на 45 гектарах, з яких 12 займають розважальні заклади і понад 40 атракціонів. «Український Діснейленд» - така назва міцно закріпилася за парком в народі завдяки різноманітності атракціонів.

До послуг гостей парку представлені групи дитячих, сімейних та екстремальних атракціонів, а також цвітіння 100 тисяч тюльпанів, розгалужена мережа кафе, літній кінотеатр, зоомістечко, фестивалі, поле для пляжного футболу та баскетболу, а також соціальні програми, що проводяться для дітей та дорослих.

Каштановий цвіт і липовий аромат у поєднанні з квітучими гіацинтами, мускарі, фіалками, флоксами, жасмином, гортензіями, нарцисами, ліліями та іншими квітами, є найкращими ліками від повсякденної робочої метушні.

Навесні Дендропарк покривається пухнастим "персидським" килимом з більше ніж 140 тисяч тюльпанів.

Окрім атракціонів до послуг відвідувачів літні кафе "Глорія", "Відпочинок", ресторан "Арка", який працює цілий рік і є справжнім казковим замком в центрі Дендропарку.

Дуже приваблює відвідувачів величезний самовар, який круглий рік пригощає всіх смачним чаєм. Улюбленим місцем найменших гостей парку є Зоомістечко, де живуть павичі, рідкісні різновиди фазанів і голубів, черепахи, страуси, кролики, морські свинки, віслюк, гуси, качки та інші тварини, яких з кожним роком стає все більше.

16.00 Виїзд до міста Черкаси.

19.00 Приїзд до м.Черкаси.

За бажанням факультативно (доплата за проїзд):

с. Розумівка: Відвідання  Хрестовоздвиженської церкви, яка являється одним із найбільш визначних архітектурних пам’ятників російського класицизму першої половини XIX століття в Україні. Зараз тут знаходиться історико-краєзнавчий музей. Найбільшу увагу відвідувачів привертають такі музейні предмети: бюст з мармуру М.М Раєвського (ХІХ ст.), рушник з маєтку Раєвських (ХІХ ст.), фото членів сім’ї Раєвських (кінець ХІХ ст.), документи маєтку Раєвських (Бовтишка) кінця ХІХ ст., керамічний портрет героя Сербії полковника М.М.Раєвського, етнографічний матеріал. Відвідання Усипальні родини Раєвських, де похований герой Вітчизняної війни 1812, генерал М.Раєвський, 19 ст. Відпочинок на березі озера.

За бажанням відвідання маєтку Карпенка-Карого (хутір Надія). Доплата за проїзд 25 грн/ос.

 

Вартість у грн. на 1 особу для організованих груп (дату визначає замовник)

Кількість

15+2

26+3

36+4

44+5

50+5

Вартість

 

       

У вартість входить: проїзд автобусом, страховка, оформлення документів.

Вхід у Дендропарк - безкоштовний.

У вартість не входить:  факультативні програми, екскурсія по дендропарку з екскурсоводом 20грн/ос.