Чигирин-Суботів-Холодний Яр

Програма екскурсії:

09.00 – виїзд з Черкас до Чигирина. 
Під час невеликого переїзду до колишньої гетьманської столиці дізнаємося  про життя-буття козаків,  про те, яким чином впливали на українську історію дружини Богдана Хмельницького і чому Чигирин отримав таку назву.

10.00 – Приїзд до Чигирину. Екскурсія по музею Богдана Хмельницького, єдиного в своєму роді музею великого гетьмана. Відвідуємо  храм Петра та Павла, вівтар якого вражає дерев’яним різьбленням. Подивимося на відновлену резиденцію Хмельницького. З Богданової гори разом із гетьманом будемо чаруватися справжньою красою величної України, її природою.  Доторкнемося до історії в бастіоні Дорошенка та відчуємо себе захисниками козацької фортеці.

13.00  - Переїзд до Суботова, родового маєтку великого лицаря України - Богдана Хмельницького. Дізнаємося про одну з найбільших загадок історії нашої країни. Зайдемо до Іллінської церкви, створеної за проектом самого господаря маєтку. Спробуємо з’ясувати, розвалини чого знайшли археологи на старому замчищі. І вгамуємо спрагу чистою водичкою з історичної криниці.

14.00- Переїзд до Мотронинського монастирю, під час якого із задоволенням послухаємо легенди загадкового Холодного Яру,  цікаві розповіді з історії сіл та міст Черкащини, і про минуле одного з найбільших монастирів області - Мотронинського.  Зайдемо до Свято-Троїцького храму, наповнимося спокоєм та радістю від перебування на святих місцях. Онуфрієвське джерело, яке знаходиться поруч із монастирем, подарує молодість та свіжість усім, хто прийшов.

15.00. - Переїзд до хутора Будда, де росте патріарх українських лісів і природне диво України - дуб Максима Залізняка. Німий тисячолітній свідок подій української історії. Відвідуємо єдину в Україні церквусвятого праведного Петра Калнишевського,  останнього кошового отамана Запорізької Січі.

16.00 - Відновив свої сили завдяки козацькому духу Чигиринщини та надзвичайній енергії Холодного Яру повертаємося додому. 

17.00- Приїзд в м. Черкаси.

У вартість входить: проїзд, гід-екскурсовод, страховка.

У вартість не входить: вхідні квитки, додаткові витрати.