Автобусний тур з Черкас

Асканія Нова та Рожеве (Лемурійське) озеро

відпочинок на Чорному морі у Залізному Порту

 

Тур 3 дні/2 ночі

Дати туру: 21.08-25.08.2020

 

В перші два дні на нас чекає відпочинок на березі моря у Залізному Порту❤️ Тут є все, що необхідно для активного, цікавого відпочинку особливо для любителів пригод.

На третій день хотілось би відчути справжні африканські емоції?

Без ризиків і витрачання декількох тисяч доларів? Побувати на такому ж ????сафарі, як в Кенії? Чи покупатися в такому ж червоно-рожевому озері, як в Сенегалі? А ще – побачити пустелю і водоспади???? (щоправда, не такі великі, як пустеля Сахара чи водоспад Вікторія)? То вам – на південь України, у безмежні таврійські степи!????

Завдяки своїй унікальності біосферний заповідник Асканія-Нова став переможцем другого етапу конкурсу «Сім природних чудес України» і є відомою туристичною локацією для мандрівників з усього світу.

Ті, хто бачить Рожеве озеро вперше, не вірять, що це Україна. Вода в ньому дійсно рожева і має цілющі властивості. Це справжнє українське «Мертве море». ????

1 день: 21.08.2020

20:00 – виїзд з Черкас

21:00 – виїзд з Сміли

22:00 – виїзд з Шполи

22:45 – виїзд з Звенигородки

23:15 – виїзд з Тального

00:15 – виїзд з Умані

 

2 день: 22.08.2020

09:00 — Орієнтовний час прибуття до Залізного Порту

09:30 – Поселення в Готель

Вільний час на курорті.

Залізний Порт — один з найбільших чорноморських курортів Херсонської області. Тут добре розвинена курортна інфраструктура. Це екологічно чистий курорт, що розвивається стрімкими темпами і гарантує гостям доступний, якісний відпочинок. Степове повітря курортного селища, збагачене солями Чорного моря і цілюще гаряче джерело, розташоване на відстані п’ятнадцяти кілометрів, сприятимуть оздоровленню організму. У Залізному порту створені всі умови для цікавого проведення часу!

Черепашково-піщаний пляж обладнаний парасольками, шезлонгами і навісами. Є душ з прісною водою. Відпочинок в Залізному порту порадує туристів розвагами на будь-який смак і бюджет! Відпочиваючі зможуть відвідати колесо огляду, покататися на банані або плюшці, здійснити прогулянку на яхті тощо…

 

3 день: 23.08.2020

Вільний час на курорті

 

4 день: 24.08.2020

07:30 – Сніданок (входить у вартість)

08:00 – Виселення з номерів та виїзд з Залізного Порту

11:00 – Прибуття на Рожеве озеро (вхідні квитки та оренда бесідок входить у вартість)

Ті, хто бачить озеро вперше, не вірять, що це Україна. Вода в ньому дійсно рожева і має цілющі властивості. Це справжнє українське «Мертве море».

Історія появи самого Лемурійського озера досить цікава, і навіть більше схожа на міф. Переказують, що 26 серпня 1969 року у цьому місці розбився військовий літак. При падінні він врізався глибоко в землю і вибухнув. Від удару утворилася глибочезна воронка, яка згодом заповнилася водами цілющого джерела, що вийшло на поверхню. У результаті утворилася водойма, насичена різноманітними корисними солями та мінералами. Вчені вважають, що це ніщо інше, як залишки доісторичного Лемурійського моря, яке омивало береги міфічного затонулого континенту з високорозвиненою цивілізацією. Солоність води у озері досягає 270-300 г/літр, це майже як в знаменитому Мертвому морі. А рожевого кольору їй надають одноклітинні водорості з романтичною назвою “Дуналіелла солоноводна”, які під дією сонця виробляють бета-каротин (його вважають джерелом молодості). Та цілюща не тільки вода, а й грязі, які утворилися на березі озера.

14:00 – Обід (в якості обіду буде надано сухий пайок, входить у вартість)

15:30 – Збір та виїзд з Рожевого озера

16:30 – Прибуття до Асканії Нової

Асканія Нова на Херсонщині — унікальне місце не тільки в Україні, але і в Європі. Майже 35 гектарів первозданного степу заселені унікальними тваринами з різних континентів земної кулі. Тут можна зустріти африканських зебр і антилоп канна, американських бізонів, рідкісних диких коней Пржевальського, гібридних форм свиней — всього близько 800 видів копитних. Чимало в парку і птахів. Асканія Нова є місцем гніздування фазанів, фламінго, журавлів, павичів, орлів, лебедів та інших птахів. Багатьох з птахів можна побачити тільки в заповіднику, адже вони занесені до Червоної книги України, та Європейського і Міжнародного червоних списків.

Привертає Асканія Нова також і своїми парками дивовижної краси зі ставками й галявинами. Вчені зібрали і культивують тут унікальні види рослин, деякі з них — ровесники динозаврів.

Завдяки своїй унікальності біосферний заповідник Асканія-Нова став переможцем другого етапу конкурсу «Сім природних чудес України» і є відомою туристичною локацією для мандрівників з усього світу.

17:00 – Екскурсія заповідником (вхідні квитки і екскурсія оплачуються додатково: тільки вхід – 65 грн, пішохідні екскурсії 70-80 грн, екскурсія на автомобілі – 150 грн.)

19:00 – Збір групи та виїзд додому

 

5 день: 25.08.2020

03:00 – орієнтовний час прибуття в Умань

03:45 – орієнтовний час прибуття в Тальне

04:15 – орієнтовний час прибуття в Звенигородку

05:00 – орієнтовний час прибуття в Шполу

06:00 – орієнтовний час прибуття в Смілу

07:00 – орієнтовний час прибуття в Черкаси

Вартість туру згідно варіантів розміщення:

 

Номер "Економ"

2000 грн/особа за дорослого

1800 грн/особа за литину до 12років

 

Номер "Стандарт"

2300 грн/особа за дорослого

2050 грн/особа за дитину до 12років

 

Номер "Люкс"

2600 грн/особа за дорослого

2350 грн/особа за дитину до 12років

 

У вартість входить: проїзд по маршруту автобусом туристичного класу, проживання 2 ночі, харчування (сніданок 4-го дня, сухий пайок), вхід та оренда бесідок для відпочинку на Рожевому озері, медичне страхування, супровід. 

У вартість не входить: вхідні квитки, додаткове харчування, особисті витрати.

Проживання: міні-готель «Лілія» з басейном в Залізному Порту