Одеса

      

 

Програма екскурсії:

1 день:

6:08 - Зустріч групи. Оглядова екскурсія по місту «Чорноморська Перлина»: Аркадія, Великий Фонтан, Французький бульвар (тут розташовані бази відпочинку і санаторії, ботанічний сад, завод шампанських вин, кіностудія), проспект Шевченка, Молдаванка, с. Нерубайське.

08:00 - 8:30 - Час на сніданок.

Екскурсія «Одеські катакомби». Історія освіти катакомб, події в катакомбах в XIX, початку ХХ століття. Підземні лабіринти одеських катакомб проходять під усією Одесою і мають численні виходи до моря. Це Унікальний підземний музей, пов'язаний з партизанським рухом в роки Великої Вітчизняної війни, період окупації Одеси. Знаходиться на глибині 20 м. В експозиції музею зброю і предмети побуту партизанів, партизанський табір.

Продовження екскурсії: Центр міста, Пушкінська, Філармонія, Оперний театр. Пішохідна екскурсія «Стара Одеса». Прогулянка по пішохідних кварталах міста, Приморським бульваром, Думській площі. Архітектурні пам'ятники: Оперний театр, Філармонія, Міська Дума. Театральна і Соборна площі, Міський сад, Театри, Музеї. Почуєте безліч цікавих історій, пов'язаних з іменами видатних історичних особистостей і знаменитих одеситів: О. Пушкін, Герцог де Рішельє, Граф Воронцов, Катерина II, «12-й стільцю». Аркадія, Великий Фонтан, Французький бульвар, проспект Шевченка, вул. Пушкінська, Митна площа, Приморський бульвар, Думська площа. Ви побачите чудові архітектурні пам'ятники: Оперний театр, Міська Дума, Палац графа М. С. Воронцова, Пасаж, Театральна і Соборна площі, Міський сад, Театри, Музеї, Пушкін, Герцог де Рішельє, Граф Воронцов, легендарний Леонід Утьосов, Сергій Уточкін, Катерина II, пам'ятник «12 стільця».

12:00 - Трансфер в готель. Розміщення.

Факультативно: Екскурсія в Археологічний музей - 25грн. 

Найстаріший в місті музей, який налічує 170 тисяч експонатів від часів палеоліту до середньовіччя, нумізматичний фонд - близько 50 тисяч експонатів. Зараз в музеї зберігається понад 160 тисяч експонатів, що є найбільшими зборами джерел з давньої історії Північного Причорномор'я. Крім того, тут є колекції пам'ятників Давнього Єгипту, Стародавньої Греції та Риму, монети і медалі. Збори єгипетських старожитностей - третє за величиною в колишньому СРСР. Тут інтерес представляють дерев'яні і кам'яний саркофаги, похоронний інвентар, кам'яні плити і фрагменти папірусів з ієрогліфами.

Відвідування Золотої комори (факультативно 25грн.). В "Золотої комори" музею експонується справжні речі з дорогоцінних металів, найдавніші з них відносяться до початку другого тисячоліття до н.е. Привертають увагу прикраси зі скіфських і сарматських могильників, середньовічних поховань кочівників, вироби слов'янських умільців.

Відвідування Музею воскових фігур (факультативно - 25грн.) Вільний час. Ночівля.

2 день

Сніданок. Звільнення номерів.

11:00 - 14:00 - Здача речей в камеру зберігання на ж / д вокзалі.

Автобусна екскурсія «Кримінальна Одеса» або Одеса - «Мама». Знайомство з темним минулим Одеси. В ході екскурсії Ви відвідаєте митницю, парк Шевченка (кріпосна стіна) і карантинну гавань,  знаменитий район Молдаванка і обов'язково проїдете по вул. М'ясоїдівській. На Молдаванці народився всім відомий Мішка Япончик, визнаний глава одеської мафії. Під ім'ям Бені Кріка він відомий всім, хто читав «Одеські розповіді» Ісаака Бабеля. На Молдаванці - діяла вища злодійська академія, яка готує «кадри» не тільки для Російської імперії, а й на експорт. Одеса була ареною легендарних злодіїв і аферистів, таких як Сонька Золота Ручка - неперевершена карманниця, Льова Задов - начальник махновської розвідки, Нюма Котов ... І, звичайно ж, проїдемо по місцях зйомок фільмів «Ліквідація» і «Мішка Япончик».

Вільний час для прогулянки по місту і покупки сувенірів.

Екскурсія на Одеську кіностудію. (Факультативно 150грн. / Чол.) Ви почуєте про небувалі знахідки, неймовірних злетів і нищівних падінь кіноіндустрії в Одесі. Побуваєте на першій в Російській Імперії «фабриці кінематографічних картин», яка розташовувалася на Малофонтанской дорозі (зараз це Французький бульвар). Саме вона поклала початок чудової Одеської кіностудії, яка подарувала світові шедевр Сергія Ейзенштейна «Броненосець Потьомкін» і наші улюблені «Пригоди Електроніка», «Місце зустрічі змінити не можна», «Д'Артаньян і три мушкетери», «Весна на Зарічній вулиці», «капітан Немо», «Зелений фургон »,«10 негренят», «Чародії» і ще масу чудових картин.

 Трансфер на ж / д громадським транспорптом.


Ціни уточнюйте у менеджера

У вартість туру входить:

проживання 1 ніч в готелі вибраної категорії,

харчування: 1 сніданку,

2 автобусних екскурсії по Одесі,

суміщені з трансфером,

послуги супроводжуючого.

 

У вартість туру не входить:

додаткове харчування - від 60 грн.

вхідні квитки в Катакомби - 25грн.

музей воскових фігур - 25грн.

Археологічний музей і Золота скарбниця - по 25грн.

екскурсія «Кіно в Одесі» - 45 грн.