Львів+Замки Львівщини

     

 

 

Програма туру:

 1 день 

Прибуття до Львова. Зустріч групи на вокзалі біля вагону. Трансфер в готель громадським транспортом. Розміщення. 

Переїзд в центр міста громадським транспортом. 

Почнемо знайомство зі Львовом з пішохідної екскурсії «Княжий Львів». Спочатку - маленький екскурс в минуле - сходження на вершину міста - Високий замок (розташований біля Лисої гори, овіяної безліччю легенд), і, як винагороду - огляд будинків, вуличок і всіх визначних пам'яток з висоти пташиного польоту. Куди не глянь - скрізь хочеться побувати, все подивитися. Але не варто затримуватися! 

Далі нас чекає пішохідна екскурсія «Старовинний Львів». Спочатку ми потрапляємо в легендарне серце Львова - пл. Ринок. Колись тут жили королі, князі, до 1939р жваво велася торгівля, а сьогодні це музей під відкритим небом в 45 будинків різних кольорів, стилів і епох. Оскільки у Львові завжди проживало багато представників різних національностей - це неодмінно відобразилося на його історії. Заглянемо ми і туди: древній Вірменський, строгий Русинський квартали і барвистий Єврейський квартали. 

Обід в центрі міста. 

Далі наш маршрут слід до найбільшим архітектурним творінням Львова - Латинська катедра, каплиця Боїмів, Домініканський собор, Успенський собор, Вірменська церква. 

Відвідування музею зброї «Арсенал» - експозиція музею налічує близько п'яти тисяч одиниць експонатів зброї з XI ст. до кінця 70-х років ХХ ст. із понад 30-ти країн світу. 

Після чого, ми здійснимо променад по проспекту Свободи, починаючи від пам'ятника Адама Міцкевича. Закінчимо променад, або як прийнято говорити у Львові - «шпацеру», біля театру Опери та балету ім. С.Крушельницької. 

Де ж купити кращий сувенір зі Львова якщо не на «Вернісажі»?!. Ринок сувенірів «Вернісаж» зачарує вас різноманіттям пропонованих сувенірів, де кожен зможе вибрати що душі завгодно. 

Вільний час. Нічліг.

 2 день 

Посадка в автобус, виїзд на екскурсію по Золотому кільцю Львівської області (замки в Олеську, Підгірцях, Золочеві). 

Олеський замок - один із найстаріших на Західній Україні, який зберігся з ХIII ст. Був резиденцією польських королів і «колискою» Яна III Собеського. В даний час в замку - музеї зібрано сотні унікальних творів живопису, скульптур, прикладного мистецтва Х-ХІХ ст. 

Підгорецький замок - один з найвідоміших замків України, є видатною пам'яткою познеренессансной архітектури. Був побудований як замок для розваг, який дивував своєю замкової арітектурой і неповторністю. 

Обід. 

Золочівський замок - побудований в 1630-х рр. зразок цитаделі з бастіонами. Належав в ХVII-ХVIII ст. польським магнатам Собеським і Радзивілам. У дворі замку знаходиться великий палац і унікальний «китайський» палац, аналоги якого знаходяться в Санкт-Петербурзі та Берліні. 

 Повернення до Львова. Нічліг.

 3день 

Звільнення номерів. 

Сьогодні нас чекає не менш цікавий день. Пішохідна екскурсія "Австрійський Львів" - ми пройдемо вулицями, забудова яких проходила в часи правління "старенької" Австро-Угорщини - вул.Коперника з палацом Потоцьких, Картинна галерея, Оссолінеум (тепер бібліотека ім В.Стефаника), помпезний "Галицький Сейм" (в даний час - головний корпус Університету ім.І.Франка), Будинок Вчених. Також ми зможемо піднятися на Святоюрську площа, де нашому погляду стане головна святиня Української Греко-Католицької Церкви - бароковий собор св. Юра. 

Обід в центрі міста. 

Наступним пунктом нашого маршруту будуть унікальні музеї Львова: 

Відвідування Музею-Аптеки. Тут ми дізнаємося одну з багатьох таємниць Львова - історію таємної спільноти алхіміків і лікарів Львова, які у своїх прихованих лабіринтах готували «напій життя». Про це та багато іншого розповість Музей-аптека - перша аптека Львова, яка у своєму приміщенні і підземелля зберігає багато таємниць, секретів та історичних коштовностей. 

Відвідування музею коштовностей «Королівські палати» - експозиція музею повторює атмосферу в якій жили королі і вельможі - розкішні меблі, величні картини, золоті дзеркала і свічники, величезна кількість дорогоцінних прикрас, орденів і ще багато цікавого. 

Ви зможете безкоштовно відвідати «Копальню кави» де побачите як добувають кавові зерна під землею, готують їх за спеціальними рецептами, а також зможете купити для себе справжньої львівської кави. Далі солодка сторінка нашого міста «Майстерня шоколаду» - тут Вам продемонструють як виливають шоколадні вироби, а також купити різноманітні смаколики з шоколаду! 

Жаль, але львівська казка завершується. До нових зустрічей. Трансфер на вокзал громадським транспортом. Відправлення групи.

Вартість туру з 1 особи в грн.

Ціни уточнюйте у менеджера 

Проживання

для груп
10+1, 15+1, 15+2, 20+2 

Хостел 4-8м.номери (ТУД на поверсі)

ціни уточнюйте у менеджера

При замовленні туру вартість уточнюйте.                                                      

У вартість туру входить:

проживання 2ночі,

харчування: 3 обіди,

екскурсії згідно програми,

транспортне обслуговування згідно програми,

супровід гіда-екскурсовода,

страховка.

 У вартість туру не входить: 

факультативні заходи, 

вхідні квитки в музеї, 

проїзд громадським транспортом, 

 особисті витрати.